Mucizevi İlişki İçin Neler Mümkün?

Mucizevi can güzel ve mucizevi bir ilişkiye sahip olabilmemiz için öncelikle kendimizle güzel ve mucizevi bir ilişkiye sahip olmamız gerekiyor. Biz ilk başta kendimizi sevmeliyiz kendimize değer vermeliyiz ki yaşamımıza girenlerde bizi sevsinler ve değer versinler.

Kendini Sev

Mucizevi can kendimizi beğenebilecek olan tek bir kişi var, o da biziz. Yani bizi kabul edebilecek olan tek bir kişi var, o da biziz. Kendimizi takdir edebilecek olan tek bir kişi var o da biziz, bizden başka hiç kimse bizim bedenimizi, kendimizi kabul edemez. Etse de zaten bizi ilgilendirmez, biz kendimizi kabul etmedikten sonra fark etmez. 

İLLÜZYONU NASIL AŞARIZ?

Mucizevi can bu realite illüzyondan ibarettir.

‘Görünen her şey gölgedir’

Mevlâna

Peki İllüzyonu neden aşamıyoruz? Bunun birçok nedeni var. Normal şartlarda bizim bilinçaltı kayıtlarımız bunu engelliyor, illüzyonu aşmamıza engel oluyor. Zihnimiz buna engel oluyor. Tutunduğumuz travmalarımız buna engel oluyor. Kodlamalarımız buna engel oluyor. Bilinçaltı sübliminal mesajlar üzerinden üzerimizdeki enerjetik etkiler, buna engel oluyor.

JEAN ADRİENNE ARINMA SİSTEMİ 1.MODÜL GÜÇLENDİRME SEMİNERİ

Mucizevi can, bu yazımda seminerlerini keyifle verdiğim, Jean Adrienne Miller tarafından kanallıkla açığa çıkarılmış muazzam bir enerji sistemi olan Jean Adrienne Arınma Sisteminden bahsedeceğim. Jean Adrienne Arınma Sistemi çok güçlü, kuantum alanda ışık diliyle ve kutsal geometriyle yazılmış bir enerji sistemidir. Bütün karmanızı ve şu an alanınızda çalışan her ne varsa sorunlarınızın kaynakları dahil bu öğretide bulacaksınız. Bu sistem Jean Adrienne tarafından yaklaşık 20 yıl önce kanallıkla açığa çıkartılmıştır.