Boşuna Etrafı Suçlama

Mucizevi can, kendimizden kendimize oynadığımız bu ilahi matriks oyunu üzerine bir yazı yazmak istedim. Her şeyin ama her şeyin en temelinde bizim bilinçaltı kayıtlarımız ve inançlarımız vardır ve bu inançlara göre mıknatıs gibi yayın yaparız. Artık buna uyanma vaktimiz geldi. 

Mucizevi Access Sorularıyla Tüm Yaşamınız Değişsin

Mucizevi can, bu yazımda mucizevi Access Consciousness (Bilince Erişim) öğretisinin mucizevi araçlarının birinden, videolarımda benden çok duyduğunuz, kendi yaşamımda da çok kullandığım bir araçtan, soru sormaktan bahsedeceğim. Access Consciousness öğretisi sorulara dayanır. ‘’Sorun bırakın, nasıllar sistemin işi. Nasıllar bizim işimiz değil, sınırlamayın.’’ der. Her zaman için sorun, bırakın, ne şekilde geleceğini tanımlamayın ve koşullamayın, o zaman yaşamınıza o soruların cevapları mutlaka gelecektir.

Thetahealing ve Mucizevi His Yüklemeleri

Mucizevi can, bu yazımda mucizevi Thetahealing tekniği ile birlikte his yüklemelerinden bahsedeceğiz. Düzenli olarak online verdiğim Thetahealing kurslarımızın içeriğindeki önemli bir bölümdür his yüklemeleri. His yüklemelerinin mantığı şudur: Biz bilmediğimiz bir hissi, deneyimlemediğimiz bir hissi, hücrelerimizde aktif olmayan bir hissi hayatımızda açığa çıkmış haliyle yaşayamayız. 

Her Hücrenin Ruhu Vardır

Mucizevi can bu yazımda eğitimini verdiğim Jean Adrienne Arınma Sistemi'nin içeriklerinde olan mucizevi konulardan bahsetmek istiyorum. Eğitmeni olduğum bu mucizevi öğretinin içeriği gerçekten muazzam. Ruhsal alanda bize birçok farklı bakış açısı ve enerjetik alanlar kazandırıyor. Epifiz-hipofiz aktivasyonları içeriyor.

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya