ACCESS THE BARS NEDİR?

Access Bars, kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. (Yaşlanma önleyici, cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık, beden gibi noktalar) Access Consciousness ise, Amerika’da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr. Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir. Access, daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir. 

TUTKUNU YAKALA

Eğer ki bu hayattan sıkıldıysanız, bunaldıysanız, hedefiniz yok, hayalleriniz yok, öğrenilmiş çaresizliklere girip tekrar tekrar aynı kısır döngüleri yaşıyorsanız, genel olarak ‘’Ne yararı var ki?’’ yaklaşımını benimsediyseniz; hayat da zaten böyle monoton, evlilikler böyle sıkıcı, ilişkiler böyle tek düze, iş hayatı böyle sıradan gibi bakış açılarından işliyorsanız, monoton bir hayatınız varsa, bu demektir ki başkalarının sınırlı bakış açılarını, algılarını kabul ettiniz, üstünüze aldınız, bilinçaltınıza bunları yüklenmiş oldunuz. Belki doğumunuzdan itibaren bunlar yüklendi, genetik olarak geldi ve siz bunları gerçeğiniz yaptınız. Bunları gerçeğiniz yaptığınız için de hayatınızda bunlar açığa çıktı. Bunu değiştirebilmenin bir yolu olarak lütfen hayatınızı, içinde bulunduğunuz durumları sorgulayın.

Heyyyyy Sen bir mucizesin!

İnsan yaradanın suretinde yaratılmıştır

Bilim, kuantum fiziği, tasavvuf, uzak doğu öğretileri, ezoterik öğretiler, spiritüel öğretiler, kutsal kitaplar, psikoloji hepsi bir mucize olduğumuzu, sonsuz potansiyellere sahip olduğumuzu, sonsuz kaynağın, yaradanın her yerde ve aynı zamanda içimizde olduğunu söyler. Sadece terminolojileri, tanımlama şekilleri farklıdır.

Makalelerde Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya

Etiketler