Çekim Yasası

Neye inanırsak, hayatımıza onu çekeriz. Neye inanırsak onu yaşarız. İnandıklarımızla birlikte evrene bir frekans yayıyor ve bu frekansla birlikte neye inanırsak onu çekiyoruz. ‘’Para kazanmak zordur.’’ diye bir inancımız varsa, para kazanmayı bir şekilde zorlaştırıyoruz. Ama tam tersi ‘’Para kazanmak kolaydır.’’ diye bir inancımız varsa para kazanmak bizim için kolay bir şekilde oluyor. Özet olarak, neye inanırsak hayatımıza onu çekiyoruz.

Çakralar

Nereye giderseniz gidin, çakra kavramı bütün öğretilerde vardır. Hepimizin enerji alanında ana 7 tane çakra mevcuttur. Öğretilerin detayına girerseniz bu sayı farklı şekillerde söylenmektedir. Bu çakralar tüm hayatımızı yönetmekte, hayatımıza etki etmektedir. Çakralarda tıkanıklık olduğu zaman yaşamımızda da tıkanıklıklar olur.

Thetahealing Semineri

Theta Healing, Vianna Stibal tarafından 1995 yılında ortaya çıkarılan, tüm dünyaya yayılmış ve 1 milyonun üzerinde katılımcısı olan mucizevi bir bilinçaltı dönüştürme tekniğidir. 

Access The Bars, Access Consciousness Öğretisi

Access The Bars, Access Consciousness öğretisinin onlarca seminerden biridir. Access Consciousness kurucusu Gary Douglas der ki; “Hayatınızda her şeyi değiştirecek iki şey vardır; Access Bars ve seçim. Eğer kısıtlamaların ötesinde yaşamak ilginizi çekiyorsa, Access Bars kendinize ve dünyaya verebileceğiniz en harika hediye olabilir. 

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya