Online Mucize Resetleme Workshoplarımız

Mucizevi canlar, bu yazımda size 2017 yılından beri yapmaktan çok keyif aldığım 4 haftalık dijital dönüşüm kampından bahsedeceğim. Online Mucize Resetleme Workshop 4 hafta sürüyor ve 4 hafta boyunca sizinle mucizemize açılmak için dijital bir kamp yapıyoruz. Aslında beraber yol arkadaşlığı yapıyoruz. Çok eğleniyoruz, çok keyifli çalışmalar yapıyoruz.

Jean Adrienne Arınma Sistemi 1. Aşama

Bütün işleyişin, sistemin her anlamda çok katkı olduğunu gördüm. Çok çabuk dönüşüm alanı açabilen, çok pratik, herkesin kolayca uygulayabileceği bir alan olduğunun farkına vardım. Seminer aldıktan sonra eğitmenlik semineri için gereken süreyi de tamamladım. Son olarak, kurucu Jean Adrienne’dan da semineri alarak bu semineri açmayı bekliyordum. 

Thetahealing Temel Seviye (Basic)

Thetahealing, Vianna Stibal tarafından 1990’lı yıllarda kurulmuş mucizevi bir bilinçaltı değiştirme, dönüştürme öğretisidir. Thetahealing Teta beyin dalgasından işleyen bir seminerdir.

Çekim Yasası

Neye inanırsak, hayatımıza onu çekeriz. Neye inanırsak onu yaşarız. İnandıklarımızla birlikte evrene bir frekans yayıyor ve bu frekansla birlikte neye inanırsak onu çekiyoruz. ‘’Para kazanmak zordur.’’ diye bir inancımız varsa, para kazanmayı bir şekilde zorlaştırıyoruz. Ama tam tersi ‘’Para kazanmak kolaydır.’’ diye bir inancımız varsa para kazanmak bizim için kolay bir şekilde oluyor. Özet olarak, neye inanırsak hayatımıza onu çekiyoruz.

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya