ACCESS THE BARS
Line
Recep Özer Akademi

ACCESS THE BARS

Line


*Access The Bars; tüm dünyada çok yaygın olan Access consciousness (Bilince erişim) öğretisinin içeriğinde bulunan mucizevi seminerlerden biridir.

*Access The Bars kelime anlamları olarak ‘barlara erişim’ demektir. Hepimizin kafasında 32 tane bar yani istasyon var. Bu barlarda tüm zaman, alan, boyut, realitelerden gelen ve tüm hayatımızı yöneten kalıplar, inançlar, koşullamalar depolanmıştır. Aslında hayatımızdaki çöplerin biriktiği yerlerde buralardır.

*Access The Bars kafanızdaki eski düşünce kalıplarını temizleyen ve serbest bırakan ve başınızda yer alan 32 noktaya hafifçe dokunularak yapılan nazik ve şaşırtıcı biçimde etkin bir uygulamadır.

*Access The Bars bir anlamda resetleme ve temizlik çalışmasıdır.

*Bir günlük Access The Bars uluslararası uygulayıcılık seminerinde hem kendinize hem başkalarına Access The Bars uygulamayı kolaylıkla öğrenirsiniz. İçinde dört tane seans vardır. Bu seanslarla inanılmaz rahatlar ve tüy gibi hafiflersiniz. 32 bar noktalarının yerlerini ve bu noktaları çalıştırmayı ayrıntılı bir şekilde öğrenirsiniz. İçeriklerimizle ilgili kitapçık, şemalar, görseller size takdim edilir. Kurucular Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ın video kaydını izler ve onların birbirlerine yaptıkları örnek bir bars uygulamasının enerjisini deneyimlersiniz. Seminerin bitiminde size uluslararası onaylı Access The Bars uygulayıcılık sertifikası verilir ve siz artık Access The Bars uygulayıcısı olursunuz.

*2018 yılından beri Türkiye'de ,Almanya'da ve dünyanın çeşitli yerlerinde binlerce kişiye Access The Bars uluslararası uygulayıcılık semineri verdim ve bu sayı her geçen zaman daha da artıyor. Bir çok katılımcımın hayatında bir çok konuda mucizeler açıldı. Çünkü para, ilişki, iş, bedenimiz, kendimiz ile ilgili tüm geçmişten ve çocukluğumuzdan gelen artık bize hizmet etmeyen kalıplar, inançlar, bars uygulamalarıyla temizlenmeye başlayınca artık olduğumuz mucizeye yani sonsuz varlığımıza erişim kolaylaşır ve hayatımızda mucizeler kolaylıkla, neşeyle, ihtişamla açılır.

*Ayrıca bars uygulaması çift taraflı çalışır, uygulayan ve uygulanan kişide ortak alanda beraber çözülmesi gerekenler çift taraflı dönüşür.

*Access The Bars binlerce insanın hayatlarının birçok yönünü değiştirmesine yardımcı oldu. İnsanlar; uyku kolaylığı, kilo kaybı ve ilişkiler, endişeden kurtulma, daha az stres, bolluk bereket ve çok daha fazlasını bildirdiler...

*Bugün Access The Bars, dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, sporcular, hapishane gardiyanları, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından güçlü ve pragmatik bir araç olarak uygulanmaktadır.

* Access the bars eğitim ücreti 6000 TL dir. İkinci eğitiminiz ise 3000 TL , üçüncü eğitiminiz ise 3000 TL dir. Access in sitesine 325 $ yatırdığınızda eğitmen oluyorsunuz.

* Uluslararası onaylı sertifika alırsınız ve uygulayıcı olursunuz.

Kayıt ve detaylı bilgi için Recep Özer Akademi Ekibi iletişim bilgileri:

0 850 307 79 79

recepozeracademy@gmail.com

bilgi@recepozerakademi.com


Mucize Geri Bildirimler

Line
Quote Symbol

Bugün burada inanılmaz güzel ruhlarla buluştuk. Farklı bedenlerle, farklı zihinlerle ve farklı ruhlarla tanıştık. Çok güzel açılımlar yaşadık. Bütüne ve evrene katkı olsun diyorum, teşekkür ediyorum Recep hocaya da bize bu güzel deneyimi yaşattığı için. Şu an kendimi çok hafiflemiş hissediyorum, herkese çok teşekkür ediyorum. Benim için çok güzel bir deneyimdi. Kendi enerjimi ilk defa bu kadar net ve somut hissettim.

Mucizevi Geri Bildirimler

Recep Özer Akademi

Sizi bilgilendirelimTeyit araması ve seans bilgileri bu numara üzerinden sağlanacaktır.