ACCESS FACELIFT
Line
Recep Özer Akademi

ACCESS FACELIFT

Line


Access Facelift Semineri , Access Consciousness (Bilince Erişim) öğretisinin içeriğindeki seminerlerden biridir.

Access Facelift, diğer adıyla Enerjetik Yüz Gerdirme, yüzü ve bedeni gençleştirmek, yüzdeki ve tüm vücuttaki yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek için harika bir yoldur.

Yüzünüze ve bedeninize uygulanan nazik yatıştırıcı dokunuşlar, vücudunuzu yeniden canlandırmak ve gençleştirmek için hücrelerde çalışır.

Access Facelift'i alırken, vücuda ve yüze birçok farklı enerji uygulanır ve neyin serbest bırakılabileceğini keşfetmek için birçok olasılık vardır. Ya bedeninizle ilgili yargıladığınız her şeyi dağıtsaydınız bu neye benzerdi?

Access Enerjetik Facelift bedenimize kilitlenen birçok sınırlandırıcı enerjiyi ve yargıları hareket ettirme ve dönüştürme şansını verir. Travmalarımız bedende kayıtlıdır ve Access Facelift bedenimizdeki travmaları temizlemek için de mucizevi bir yoldur.

Access Facelift bedenimizle daha fazla bağlantıya geçmemizi sağlar ve daha hafif bir bedene sahip olmak için de çok etkilidir.

Access Facelift uygulaması sırasında 29 tane mucizevi enerji bedende çalıştırılır ve mucizevi açılımların olasılığı başlar.

Bedeninizle bağlantı kurma şeklinizi değiştirdiğinizde tüm yaşamınızla bağlantı kurma şekliniz değişir.

Gary Douglas

* Access Facelift eğitim ücreti 7700 TL dir.

Access Facelift uluslararası onaylı uygulayıcılık semineri 1 tam günlük bir seminerdir. Bir günlük seminerde hem kendinize, hem başkalarına Access Facelift uygulayabilmeyi öğrenirsiniz. Seminerle ilgili kitapçık ve dökümanlar size verilir. Kurucular Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ın Facelift uygulama videosu izlenir.

Seminerin bitiminde size uluslararası onaylı Access Facelift uygulayıcılık sertifikası takdim edilir ve artık uygulayıcı olursunuz.


Hayatımızda tıkandığımız birçok alanın anahtarları bedenimizdedir. Biz kilidiz bedenimiz anahtar, bütün kilitler açıl!

Aşağıda bulunan ''Satın Al'' butonu ile kolaylıkla ve güvenle semineri satın alabilirsiniz.

Ödeme işlemi gerçekleştirildiğinde Recep Özer Akademi Ekibimiz sizlere ulaşacaktır.

Kayıt ve detaylı bilgi için Recep Özer Akademi Ekibi iletişim bilgileri:

0 850 307 79 79

recepozeracademy@gmail.com

bilgi@recepozerakademi.com


Mucize Geri Bildirimler

Line
Quote Symbol

Bugün çok güzel şeyler deneyimledim. Herkesin bunu deneyimlemesini istiyorum. Recep Özer hocamızı gönül rahatlığıyla kesinlikle tavsiye ediyorum. İmkansızlıklar içinde geldim, imkanlar içinde dönüyorum. Yeniden doğduk. Kendimdeki mucizeyi keşfettiğimden beri birçok videoyu izlemeye başlamıştım. Bu enerjinin farkına vardığım için çok mutluyum, kendimi çok şanslı hissediyorum.

Mucizevi Geri Bildirimler

Recep Özer Akademi

Sizi bilgilendirelimTeyit araması ve seans bilgileri bu numara üzerinden sağlanacaktır.