Recep Özer
Logo
Kimdir?

Recep Özer

Ben kimim?

30 yaşıma kadar herkesin yaşadığı gibi standart bir yaşamım vardı. Dışarıdan mutlu görünüyor ama içeride mutsuzluktan, korkulardan dökülüyordum. Sonra yaşadığım sıkıntıları çözmeye çalışıyorken, okuduğum kitaplarla, aldığım eğitimlerle içsel bir uyanış başladı ve dışarıyı, etrafı suçlamak yerine hayatımın sorumluluğunu elime aldım. Kendimi değiştirdim ve ben değişince bir mucize oldu; tüm dünya değişti.

Daha sonra HAYAT BANA MUCİZELERLE AKMAYA BAŞLADI.

Sonsuz kaynağın, potansiyelin içimde olduğunu anladım. Kendim olarak, kendimi gerçekleştirerek bu realitede var olmayı seçtim. "Ol"duğum mucizeyi kabul ettiğim için yaşam bana mucize hediyelerini vermeye başladı. 

Bıdır bıdır konuşan zihnim sustu. 16 yıl yaptığım Matematik öğretmenliğini bıraktım ve şu an ki iş olarak bile görmediğim mucizevi alana açıldım.


20 kilo verdim. Bolluk bereket, huzur, sakinlik, mutluluk tüm yaşamımda açıldı.

Artık biliyorum ki Matematik öğretmeni kafasına (sol beyin) sahip birisi olarak ben, mucizelere açıldıysam herkes açılır. Çünkü hepimiz birer MUCİZEYİZ.

Recep Özer Akademi Youtube kanalımdaki videolar, internet sitemdeki seminerler size "ol"duğunuz mucizeyi hatırlatmak için dizayn edilmiş, en yüksek katkıya niyet ettiğim çalışmalardır.

Yaşamın tümü bize, sevgi, şükran, keyif ve mucizelerle akar!

Recep Özer


Recep Özer
Recep Özer

Aldığı eğitimler

Öğretmenlik hayatı boyunca aldığı akademik eğitimlerle yetinmeyen Recep Özer katıldığı etkinlikler ve okuduğu kitaplarla aramaya ve öğrenmeye devam ediyor.

  • Dünyanın en güçlü bilinçaltı temizleme uygulamalarından biri olarak bilinen Access The Bars Uygulayıcılık Eğitimini 3 kez tamamlayarak Access The Bars Eğitmeni olmaya hak kazandı.
  • Bilinçaltı değiştirme - dönüştürme enerjisi olarak bilinen Theta Healing eğitimlerini Basic, Advance, Dig Deeper seviyelerinde tamamlayarak, Theta Healing Uygulayıcısı olmaya hak kazandı.

Bilinçaltı, Enerji, Duygu, Davranış, Beden Dili, Tasavvuf, Budizm, Kuantum, Aile gibi pek çok konuda kendini geliştirmeye devam eden Recep Özer, bir yandan bu tür eğitimlerde katılımcı olarak yer alırken, diğer taraftan bildiklerini diğer insanlara aktarmak için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Bize Ulaşın

Etkinliklere katılın!

Her ay dünyanın farklı şehirlerinde etkinlikler düzenliyoruz. Bütün etkinlikleri web sitemizde düzenli olarak yayınlıyoruz. Etkinlik tarihlerini, konumunu öğrenmek ve etkinliklere katılmak ya da etkinliklerle ilgili detaylı bilgi almak için etkinlik sayfamıza göz atabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsin.

Eğitimler
Etkinliklere katılın!