Access Facelift (Enerjetik Yüz Germe) Nedir?

Access Facelift (Enerjetik Yüz Germe) Nedir?

Mucizevi can sana şimdi gençleştirici seminerlerimden birinden bahsedeceğim.
Öğretinin, sistemin adı Access Consciousness yani bilince erişim öğretisi. Bilince erişim öğretisi bir modalite ve tüm dünya geneli yaygın olan bir sistem. Bu sistemin bir sürü seminerleri var. Bunlardan sadece bir tanesi Access Facelift. 
Bu seminer yüz yüze ve bir gün sürüyor. O bir günde Access Facelift Nedir? Nasıl çalışır? Nasıl çalıştırılır? Bu gençleştiren sistemi kendimize ve diğerlerine nasıl uygularız? Bunlar gibi birçok konuya değiniyoruz.
Access facelift hafifleten, cildi parlatan, gençleştiren bir enerjidir. Seans uygulamaları içerisinde 30 civarı bedeni yenileyen enerjiyi kapsar. Seans sırasında bu enerjiler bedenimizde çalışır ve yoğun olarak bu enerjileri hissedersiniz.
Bu seminerde eğitim kitabımız, beden uygulama şemalarımız gibi dokümanlarımız var ve bunları size hediye ediyoruz. Seminerin bitiminde de Uluslararası Onaylı Uygulayıcılık Sertifikası verip Access’in resmî sitesine kaydınızı yapıyoruz ve sizde Access Facelift uygulayıcısı oluyorsunuz.
Peki bu ne demek?
O gün öğrendiğiniz araçları hem kendinize hem de başkalarına kolaylıkla uygulayabilecek duruma gelmiş oluyorsunuz ve bireysel seanslar yapabilirsiniz demek.
Access Facelift seansları bedenimizle bağlantıya geçmemizi, bedenimizdeki blokajların temizlenmesini sağlar. Ayrıca Access Facelift yaşlanmayla ilgili birçok bakış açımızı, yargıları açığa çıkartıp temizlenmesini sağlar.

Access der ki; ‘Bedeninizle bağlantınız nasılsa tüm yaşamla bağlantınız öyledir.’
Beden üzerinde uygulanan bir beden prosesi olan Access Facelift; bedenimizle daha çok bağlantıya geçip aslında bütün yaşam ve evrenle bağlantıya geçmemizi sağlayan muhteşem hafif, kolay ve kolaylaştırıcı katkı bir enerjidir.
Access facelift seansları ile bedenimizde bulunan travmaların temizliğinin yanında gözle görülür bir şekilde bedeninizde, cildinizde hemen bir tazelenme ve yenilenme enerjisinin açığa çıktığını bununla beraber sadece görsel olarak değil hissel ve enerjetik anlamda da çok daha iyi hissetmeye başladığınızı, hayatınızdaki birçok şeyi kolaylıkla dönüştürebildiğinizi göreceksiniz.

Bir tam günlük seminerde iki tane facelift seansı verip alırsınız. Bu arada seans verirken de almış olursunuz. Seanslar her zaman çift taraflı çalışır.

Access facelift seminerlerini yıllardır İstanbul, İzmir, Ankara, Almanya başta olmak üzere dünyanın her yerinde Access the bars seminerlerimin ertesi gününde veriyorum. Takipte kalın.
Gördüğünüz gibi Access Faceliftin birçok hediyesi ve katkısı var, herkesin bu enerjiyi deneyimleyip sonsuz varlık alanına açılması için neler mümkün?

‘Değiştirebileceğin tek kişi var oda sensin, sen değişince dünya değişir’

Recep özer


Paylaş:

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya