Thetahealing Temel Seviye (Basic)

Thetahealing Temel Seviye (Basic)

Size bu yazımda Thetahealing Temel Seviye seminerinden bahsetmek istiyorum.

Thetahealing, Vianna Stibal tarafından 1990’lı yıllarda kurulmuş mucizevi bir bilinçaltı değiştirme, dönüştürme öğretisidir. Thetahealing Teta beyin dalgasından işleyen bir seminerdir ve bizim yaşantımızda tıkandığımız alanları dönüştürebilmek için (parayla ilgili, ilişkilerle ilgili, tüm yaşamımızla ilgili…) muazzam çözümler sunmuş ve Teta beyin dalgasından Yaradan’a bağlanma alanından, sonsuz varlığımızla buluşabilme alanından mucizevi çalışmalar ve teknikler içeren, her şeyi kapsayan mucizevi bir seminerdir.

Thetahealing’in onlarca modülü, semineri vardır. Bu modüller ve seminerler yıllar içerisinde dizayn olmuş, açığa çıkarılmış ve bizim algılamamızın en kolay olacağı şekilde, yaşamımızdaki problemlerimizi en iyi çözeceğimiz şekilde özellikle düzenlenmiş seminerlerdir. Siz de Thetahealing dünyasına adım atmak istiyorsanız, ilk almanız gereken seminer Thetahealing Temel Seviye (Basic DNA) semineridir. Bu seminer online ya da yüz yüze şekilde yapılabilmektedir. Ben bu semineri online olarak vermekteyim. Bu seminer 2,5 gün sürmektedir. Bu süre içerisinde siz, Thetahealing’in temeliyle tanışmış olursunuz. Bu temelin içerisinde çok fazla çalışma vardır. Thetahealing Temel seviye seminerleriyle birlikte siz his yüklemeleri yapmayı öğrenirsiniz. Yaşantınızda tıkandığınız noktaları dönüştürebilmek için engel olan kodları, inançları bulup dönüştürebilmeyi öğrenirsiniz. Duru görümüz ve duru sezimiz çok güvenli bir alandan açılmaktadır. Rahatlıkla beden taramaları, enerji taramaları yapabilir hale gelirsiniz. Hem kendinizde, hem de başkalarında enerji temizlikleri yapabilmeyi öğrenirsiniz. DNA aktivasyonları, gen onarımları, ruh eşi tezahürleri, gelecek okumaları, yaşamınızda açığa çıkmasını istediğiniz alanlarda çalışmalar yapabilir hale gelirsiniz. 7 varoluş seviyesini, bütün yaratılışın ne şekilde meydana geldiğini ve bu yaratılış içerisinde bitkilerin, ağaçların, hayvanların, ruhsal boyutların, üstat ruhların nerede olduğunu öğrenirsiniz.

Özellikle evrensel yasaların katmanlarını öğrenip, yaşamımızda bunların deneyim alanına giriyoruz. Thetahealing Temel seviyeyle birlikte bu bütünsel öğretiye adım atıyorsunuz. Daha sonra ilerlemek istediğinizde yine iki buçuk günlük Thetahealing İleri Seviye (Advance DNA) seminerine katılıyorsunuz. Bu seminerden sonra ise iki günlük Thetahealing Derin Kazma seminerine katılıyorsunuz. Sistem bu şekilde dizayn edildiği için bu seminerleri bu sırayla almak zorunludur. Bu 3 modülü aldıktan sonra isterseniz, benim gibi eğitmen olmak için Vianna Stibal’dan seminer almaya hak kazanıyorsunuz. Thetahealing'in kurucusu Vianna Stibal'dan seminerler aldıktan sonra da benim gibi eğitmen oluyorsunuz. Tabii ki bu öğreti 3 modülden ibaret değil, onlarca modül var ama ilk anda almanız gereken Temel Seviye semineridir. Temel Seviye seminerine kayıt olduğunuz anda size ayrıntılı dökümanlarınızı kargoluyoruz. Eğer yurtdışında yaşıyorsanız, vereceğiniz Türkiye adresinize kargo yapıyoruz. Bu kargoda, sitemizde de mevcut olan Thetahealing Sıradışı Bir Enerji Yaklaşımına Giriş kitabını size hediye ediyoruz. Kargonun içinde ayrıca Thetahealing Temel Seviye seminer kitabımız da yer alıyor. Dijital ortamdan işleyeceğimiz kitapçığımızı da size PDF olarak gönderiyoruz. Ayrıca içine bolluk bereket enerji yüklemesi yaptığım Recep Özer Akademi Sen Değişince Dünyan Değişir kupamızı ve hayatınızda güzel alanlar açılması için enerji yüklemesi yaptığım kalemimizi de size hediye ediyoruz.

Siz bu seminere katıldığınızda ve tamamladığınızda eğer online ortamdan alıyorsanız dijital olarak, eğer yüz yüze alıyorsanız direkt size uluslararası onaylı Thetahealing Uygulayıcılık Sertifikası veriyoruz ve Thetahealing sisteminde kaydınız görülüyor. Artık siz de uluslararası onaylı Thetahealing Uygulayıcısı oluyorsunuz. Bunun anlamı, Temel Seviye seminerinde öğrendiğiniz tüm çalışmaları hem kendinize, hem de kolaylıkla başkalarına yapabilecek durumda ve dönüşümlere açılacak durumda oluyorsunuz.

Eğer seçerseniz şimdiden katkı olsun. Bu seminere www.recepozerakademi.com adresimizden kolaylıkla kayıt olabilirsiniz veya 0516 160 71 60 telefon numarasından asistanıma ulaşabilirsiniz.

Katkı olsun. Mucizeler aksın.

Hey! Sen bir mucizesin.

Recep ÖZER

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya