Mucizevi İlişki İçin Neler Mümkün?

Mucizevi can güzel ve mucizevi bir ilişkiye sahip olabilmemiz için öncelikle kendimizle güzel ve mucizevi bir ilişkiye sahip olmamız gerekiyor. Biz ilk başta kendimizi sevmeliyiz kendimize değer vermeliyiz ki yaşamımıza girenlerde bizi sevsinler ve değer versinler.

Kendini Sev

Mucizevi can kendimizi beğenebilecek olan tek bir kişi var, o da biziz. Yani bizi kabul edebilecek olan tek bir kişi var, o da biziz. Kendimizi takdir edebilecek olan tek bir kişi var o da biziz, bizden başka hiç kimse bizim bedenimizi, kendimizi kabul edemez. Etse de zaten bizi ilgilendirmez, biz kendimizi kabul etmedikten sonra fark etmez. 

İLLÜZYONU NASIL AŞARIZ?

Mucizevi can bu realite illüzyondan ibarettir.

‘Görünen her şey gölgedir’

Mevlâna

Peki İllüzyonu neden aşamıyoruz? Bunun birçok nedeni var. Normal şartlarda bizim bilinçaltı kayıtlarımız bunu engelliyor, illüzyonu aşmamıza engel oluyor. Zihnimiz buna engel oluyor. Tutunduğumuz travmalarımız buna engel oluyor. Kodlamalarımız buna engel oluyor. Bilinçaltı sübliminal mesajlar üzerinden üzerimizdeki enerjetik etkiler, buna engel oluyor.

Çakralarını aktif et, Mucizene Açıl!

Mucizevi can bu yazımda sana çakralardan ve aura kavramından bahsedeceğim. Her ay yaptığım içeriğinde arınma ve dönüşüm çalışmaları olan 4 haftalık Online Mucize Resetleme Workshoplarımda çakralarımız üzerinde dengeleme, aktifleştirme çalışmaları yapıyoruz ve katılımcılarımla beraber mucizevi açılımlar yaşıyoruz.