İLLÜZYONU NASIL AŞARIZ?

İLLÜZYONU NASIL AŞARIZ?

Mucizevi can bu realite illüzyondan ibarettir.

‘Görünen her şey gölgedir’

Mevlâna

Peki İllüzyonu neden aşamıyoruz? Bunun birçok nedeni var. Normal şartlarda bizim bilinçaltı kayıtlarımız bunu engelliyor, illüzyonu aşmamıza engel oluyor. Zihnimiz buna engel oluyor. Tutunduğumuz travmalarımız buna engel oluyor. Kodlamalarımız buna engel oluyor. Bilinçaltı sübliminal mesajlar üzerinden üzerimizdeki enerjetik etkiler, buna engel oluyor.

 Üzerimizde Atasal, genetik aktarımlar var, ebeveynlerimizin bakış açıları var, çocukluk travmalarımız var, geçmiş yaşamlar var, kolektif bilincin etkisi var. Biz sandığımızdan çok daha fazla psişik canlılarız. Çok fazla şeyi üstümüze alıyoruz ve bizim zannediyoruz. Üzerimizdeki ve alanımızdaki bütün bu kodlamalar ve etkilerden dolayı sınırlı algılara giriyoruz. Sınırlı ve sonlu varlıktan işlevsel oluyoruz. Sonsuz varlığımıza açılamıyoruz, sonlu varlıktan işlevsel oluyoruz. Yani aslında Yaradan’ın biriciği olan, o sonsuz derya deniz olan kocaman varlığı nasıl bir hale döndürüyoruz biliyor musunuz? Değersiz, yetersiz, sevilmediğini düşünen, istenmediğine inanan, hiçbir işe yaramadığına inanan, her zaman ona haksızlık yapıldığına inanan ve bütün eksikliklerini ön plana çıkaran, kendi gücünü unutmuş, kendine güvenmeyen, kendine inanmayan, Yaradan’a güvenmeyen, Yaradan’a inanmayan, lafta Yaradan’a inanıyorum deyip gerçekte o bağlantıyı koparmış sonsuz varlığın sonlu varlığa dönüşmüş kapanmış kısıtlanmış versiyonu olarak bu yaşamı yaşayabiliyoruz.

 O zaman hadi gelin, zaten olduğumuz o sonsuz varlığı hatırlayalım. Mucizevi can illüzyonu aşmamıza engel olan kayıtları değiştirmek, dönüştürmek, temizlemek, arındırmak ve bütün bu etkilerden arınmak mümkün.

Nasıl mı? Bunun sonsuz yolu var.

 Bunun için kendine dönmek ve dönüşüm çalışmaları yapmak çok önemli. Aslında teslimiyete geçebilmek esas amacımız. Buda bir yolculuktur. Sevgili Yunus Emre’nin dediği gibi: ‘’Bu dünyadaki en uzun yolculuk, kendimizden kendimize yaptığımız yolculuk.’’

 Kendine dönme ve illüzyonu aşma yolculuğunda şartlanmışlıklar, sabit bakış açıları ve bilinçaltı kayıtlarını dönüştürmen gerekiyor. Bunun için bilinçaltı temizlikleri, frekans yükseltme çalışmaları, bilincini genişletme çalışmaları, travma temizlikleri, resetleme çalışmaları, teta frekansında dönüşüm çalışmaları ve daha başka bir sürü çalışma yapabilirsin.

Bu yolculukta istediğin bilinçaltı temizleme, arındırma tekniklerini kullanabilirsin, sana hangi teknikler hafif geliyor ve katkı olacağını hissediyorsan onları kullan. Ben bana hafif gelen ve içeriğinde bütün bu temizlikleri barındıran Access The Bars, Thetahealing, Jean Adrienne Arınma Sistemi, Mucize Resetleme Workshop, Spiritüel Dowsing gibi öğretileri paylaşıyor ve eğitimlerini keyifle veriyorum.

 Hiçbiri doğru değil, hiçbiri yanlış değil. Kime göre, neye göre? Sadece sana hafif geliyorsa o sana katkıdır. Sana hafif gelmiyorsa, ağır geliyorsa o sana katkı değildir. Hadi şimdi illüzyonu aşmak için sorular soralım.

 İllüzyonu aşmak için neler mümkün? Böyle bir yolculuk, bilinç genişlemesi için neler mümkün?

Tutunduklarımızın ötesine geçebilmemiz için neler mümkün? Sonsuz varlığımızı hatırlayabilmemiz için neler mümkün?

Artık kendimizi ve insanları yargılamayı bırakmamız için neler mümkün?

Kendimiz olarak kendimizi gerçekleştirerek bu realitede var olmak için neler mümkün?

Yaradan’ın biriciği olduğumuzu her zaman hatırlamamız için neler mümkün?

Teslimiyette Yaradan’ın enerjisiyle yaşamımızı yaşayabilmemiz için neler mümkün?

Katkı olsun, mucizeler aksın.

Değiştirebileceğin tek kişi var o da sensin. Sen değişince dünya değişir.

Recep Özer

Paylaş:

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya