Hayatımı Değiştirmek İçin Hangi Öğretiden Başlamalıyım?

Hayatımı Değiştirmek İçin Hangi Öğretiden Başlamalıyım?

Mucizevi can; bu yazımda yaşamımızdaki kısır döngüleri kırmak için hangi teknikleri kullanabiliriz, hangi öğretilerden başlamalıyız ve nasıl bir yol çizmeliyiz gibi konulardan bahsedeceğim ve kendi yolculuğumdan örnekler vereceğim. 

Mucizevi can yaşamına ruhsal ve enerjisel anlamda katabileceğin çok fazla öğreti var ve ben de birçok öğretinin eğitmeniyim. Bu yazımda sana kendi hikayem üzerinden katkı olmak istiyorum. 2010 yılından beri kişisel gelişim ile ilgileniyorum ve 2015 yılında bilinçaltı okyanusuyla ilk olarak Thetahealing öğretisi ile tanıştım. Thetahealing ile beraber yaşamımda artık bana hizmet etmeyen inançlarımı bulup ‘an’ da dönüştürerek hızlı ve etkili bir dönüşüm yolculuğuna girdim. Yaradan’ın enerjisine bağlanabilmeyi, alanıma sahip olabilmeyi, bilinçaltımı temizleyebilmeyi ve daha bir sürü mucizevi şeyi deneyimledim ve bana çok katkı sağladı.

Sonrasında hayatıma Access the Bars’ı kattım ama Access ile ilk tanışmam Access Consciousness öğretisinin ‘neler mümkün? ‘ soruları ile oldu. Videolarımda da bundan çok bahsediyorum ve sizin de çok katkı aldığınızı biliyorum. Sorular sorarak hayatımda mucizeler açılmaya başladı. Soruları kullanmak için okuldaki öğrencilerimi, etrafımdaki herkesi kobay olarak kullandım. Bu süreçte sorular soran herkesin yaşamındaki birçok mucizevi açılımı heyecanla, şaşkınlıkla hep beraber gördük. Arkasından Access Consciousness öğretisinin alt bir semineri olan Access the Bars ile tanıştıktan sonra kafamızdaki 32 noktayı çalıştırdığımızda yaşadığımız o kafa dinginliği ve rahatlık yaşamıma girdi ve bu süreçte kısa bir sürede Access the Bars’ın eğitmeni oldum. Eğitmen olmam ile birlikte eğitimler vererek insanlara katkı olmaya ve onlardan katkı almaya başladım. Hem benim hem katılımcılarımın bıdır bıdır konuşan zihni susmaya ve insanlar daha çok yargısız, kendi seçimleriyle, kendileri olarak bu realitede var olmaya başladılar. Access the Bars’tan sonra yine Access Consciousness öğretisinin alt bir semineri olan Access Facelift eğitimi hayatıma girdi. Bu seminerle de bedenimiz ile daha çok bağlantılı olabilmeyi deneyimledik. 

2020 yılı temmuz ayına geldiğimizde ise yolculuğuma Thetahealing eğitmenliğini seçerek devam ettim. O yıl Thetahealing’in kurucusu Vianna Stibal Türkiye’ye geldiğinde ondan 6 modül eğitim aldım ve bu modüllerin eğitmeni oldum. Mucizevi Thetahealing eğitimleri vermeye başladım. 

Thetahealing ve Access the Bars eğitimleri ile devam ederken Jean Adrienne arınma sistemi ile tanıştım. Bir katılımcımın bana Jean Adrienne arınma sistemi seansı uygulaması sonucu bu eğitimi almaya karar verdim ve uygulayıcısı oldum. Daha sonra bu öğretinin de eğitmeni olup eğitimler vermeye başladım. Kanallıkla açığa çıkan bu mucizevi öğreti ile üzerimizdeki negatif karmik etkileri bütün kuantum alanımızın yazıldığı mucizevi bir kitap üzerinden temizlemeye başladık. Atasal, geçmiş yaşam, çocukluk travmaları ve ruhsal boyutlar gibi birçok alanda dönüşümler yaşamaya başladık.

Birçok farklı eğitimi verirken aynı zamanda kendi workshop eğitimlerimi de açmaya karar verdim. Kendi enerjimle bir kamp şeklinde olan Online Mucize Resetleme Workshoplara ilk olarak 8 haftalık bir süreyle başladım ama son birkaç yıldır bunu 4 hafta sürecek şekilde her ay yapıyorum. Bu seminerde de 4 hafta boyunca katılımcılarımla beraber şükürler, enerjetik temizlikler, meditasyonlar, günlük çalışmalar, bilinçaltı yüklemeleri gibi bir sürü mucizevi çalışmalar yapıyoruz. İlk akşam parayla, ilişkilerle ve tüm yaşamla ilgili sıkıştığımız alanların dönüşmesi için niyetler koyuyoruz. Meditasyonlar yapıyoruz, günlük ödevlerimiz oluyor ve bu sayede sürekli bir paylaşım içerisinde oluyoruz. Haftalar ilerledikçe daha da derinleşerek çalışmalara devam ediyoruz. Dersler kaydoluyor ve sonradan tekrar tekrar izleyebiliyorsunuz. Hayatımıza şükür kavramını katarak 4 hafta boyunca çalışıyoruz. Hayatımızın direksiyonuna geçmek, kurban rolü oynamayı bırakmak ve yaşadığımızdaki sorunları dönüştürmek için çalışmalar yapıyoruz. 

Son dönemde de yaşamıma yine Jean Adrienne’ a ait olan Sarkaçla Arınma (SPİRİTÜEL DOVSİNG) eğitimini kattım ve eğitimlerini veriyorum. Bu sistemde sarkaç(pandül) aracılığıyla karmamız üzerinde muhteşem arınmalar ve temizlikler yapıyoruz. 

Mucizevi can, benim yolculuğum genel anlamda bu şekilde devam ediyor. Eğer ‘ben nereden başlamalıyım, nasıl bir yol çizmeliyiz? ’ diye düşünüyorsan sana hafif gelen ve katkı alacağına inandığın dilediğin seminerime katılabilirsin. Birçoğumuz sıkıştığımız bazı alanlar nedeniyle kişisel gelişim alanına, bu ruhsal ve içsel yolculuğa giriyoruz. Kimimiz kötü giden bir ilişki yüzünden, kimimiz battığı veya dolandırıldığı için yani başımıza bir şeyler geldiği için kendimize dönmek zorunda kalıyoruz. Bunları dönüştürme yolunda da doğal olarak bazı araçlar istiyoruz ki bu araçlar hızlı bir şekilde yaşamımızı dönüştürsün. Hangi öğretiden başlayayım veya kendime nasıl bir yol çizeyim diye sorduğumuzda bunun kesin bir cevabı yoktur. Bahsettiğim eğitimler benim aldıklarım ve bana katkı olan eğitimlerdir. Sonsuz sayıda öğreti vardır ve bilin ki bunların hiçbiri doğru veya yanlış değildir. Kime göre, neye göre? Sana hafif geliyorsa, katkı olacağına inanıyorsan; o sana katkıdır. Ancak ağır geliyorsa ve sana akmıyorsa; o sana katkı değildir. Bu nedenle her zaman için enerjiyi takip et. Eğitimlerin tümünde amaç kendimizi değiştirmek ve dönüştürmektir çünkü sen değişince dünya değişir. Ayrıca verdiğim tüm eğitimler uluslararası onaylı ve sertifikalıdır. Sana akan ve hafif gelen eğitimleri seçip tüm yaşamını dönüştürme için neler mümkün? Katkı olsun, mucizeler aksın.

Recep özer

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya