JEAN ADRİENNE ARINMA SİSTEMİ 1.MODÜL GÜÇLENDİRME SEMİNERİ

JEAN ADRİENNE ARINMA SİSTEMİ 1.MODÜL GÜÇLENDİRME SEMİNERİ

 Mucizevi can, bu yazımda seminerlerini keyifle verdiğim, Jean Adrienne Miller tarafından kanallıkla açığa çıkarılmış muazzam bir enerji sistemi olan Jean Adrienne Arınma Sisteminden bahsedeceğim.

 Jean Adrienne Arınma Sistemi çok güçlü, kuantum alanda ışık diliyle ve kutsal geometriyle yazılmış bir enerji sistemidir. Bütün karmanızı ve şu an alanınızda çalışan her ne varsa sorunlarınızın kaynakları dahil bu öğretide bulacaksınız. Bu sistem Jean Adrienne tarafından yaklaşık 20 yıl önce kanallıkla açığa çıkartılmıştır. Jean Adrienne içeriğinde birçok dosyadan oluşan bir kitabı kanallıkla yazmış ve açığa çıkartmış. Jean Adrienne arınma sistemi seanslarında bu kitabı kullanıyoruz. Belirli bir konuda dönüşüme niyet ederek ve teslimiyete geçerek dosyaları önümüze koyduğumuzda yani kitabı açtığımızda yaşamımızda parayla, işle, ilişkilerle, bedenimizle, ailemizle yani tüm yaşamımızla ilgili yaşadığımız sorunların kökenleri teker teker ortaya çıkıyor. Aynı zamanda bu kökenlerin bizim yaşamımızda hangi travmalar üzerinden açığa çıktığı, ruhumuza verdiği etkiler ve ruhumuzun verdiği tepkiler de gün yüzüne çıkıyor. Bu kitapta neredeyse tüm olumsuz bize hizmet etmeyen inançlarımız, beden kayıtlarımız, bakış açılarımız ve travmalarımızın olduğunu görebiliyoruz.

 Ayrıca tüm bunların atalardan, geçmiş yaşamdan, kollektiften, enerjetik alandan veya ruhsal boyuttan mı geldiği de açığa çıkıyor. Sonrasında açığa çıkan kaynakları ve etkileri muhteşem arındırma yöntemleriyle arındırıyoruz. Arınmalardan sonra bazen kitap bize ev ödevi verebiliyor. Yapılan dönüşümler hemen yüklendi mi, belli bir işleme süresi var mı, devam seansı var mı ya da bu çalışmanın bize hediyeleri var mı diyede bakabiliyoruz.

 Seminerin içeriğinde bu dosyalar nasıl açığa çıkmış, dosyaların içerikleri, kavramlar gibi teorik kısımlarla geçiyor. Omurgamızın ön yüzünde bulunan ilahi hattımızda bütün gücümüzü ve potansiyelimizi toplamayıda öğreniyoruz. Bu muhteşem öğretinin 1.aşama güçlendirme uluslararası onaylı uygulayıcılık seminerini iki tam günde veya üç akşamda online olarak veriyorum. Bitiminde bu öğretinin seanslarını hem kendinize hem de herkese çok rahat uygulayacağınız bir duruma geliyorsunuz. Eğitimi almak için kaydolduğunuzda eğitim kitabını size pdf olarak gönderiyoruz. Evinize kargo da yapıyoruz. Eğer yurtdışında yaşıyorsanız vereceğiniz Türkiye adresine kargoluyoruz. Bu eğitimi aldıktan sonra eğitmen olmak isterseniz 6 ay beklemeniz gerekiyor. 6 ay sonra Jean Adrienne size eğitmenlik eğitimi açtığına dair bir mail gönderiyor. Bu eğitim online olarak gerçekleşiyor ve eğitimde çevirmen bulunuyor. Eğitimi aldığınızda benim gibi eğitmen oluyorsunuz.

İnşallah bu sizin için de açılır ve bu arınma yöntemiyle kendi sonsuz varlık yolculuğumuzda çok daha fazla derinleşebiliriz.

Bunun için neler mümkün?

Katkı olsun.

Değiştirebileceğin tek kişi var ‘o’ da sensin.

Sen değişince dünya değişir.

Recep Özer

Paylaş:

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya