Recep Özer Akademi

MUCİZEVİ VİDEO SETLER

499.00 TL 2520.00 TL

MUCİZENE BU VİDEO SETLER İLE AÇIL !

Sayı 62
Süre 7
Set 7
Paylaş:

NOT: VİDEO SETLER DİJİTAL ÜRÜNDÜR KARGO ÇIKIŞI YAPILMAMAKTADIR ,SİTE ÜZERİNDEN SATIN ALDIKTAN SONRA VİDEOLARIM KISMINDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Mucizevi, bir yolculuğa hazır mısın?

Zayıflama Meditasyon Video Seti

Artık kendisiyle bağlantıda olduğun hafif fit ve sağlıklı bir beden için sana ilham olacak ve yaşamına kolaylıkla katabileceğin muhteşem pratik araçlar hazırladık.

Ayrıca meditasyonlarda hafif fit sağlıklı bedene sahip olmana engel olabilcek birçok bilinçaltı kayıtlarını tespit edip anda dönüştüreceğiz ve üzerine bilinçaltını hafif fit sağlıklı bir bedene programlayacağız. İçtiğin su için muhteşem kodlamalardan tut yiyeceklerini kutsama ve enerjisini temizleme çalışmalarını beraber deneyimleyeceğiz.

21 gün içinde göreceksin ki artık bedeninle bağlantıda olup HAFİFLİĞİ seçeceksin.

Bu video seti ömür boyu izleyebileceksin.

Bunun için neler mümkün?

Para - Bolluk - Bereket Meditasyon Video Seti

Para ile ilgili tüm realiteni değiştirmeye hazırmısın?

Mucizevi can bu muhteşem video setin içeriğinde para ve bolluk bereketin bir bilinç hali olduğunundan, paranın da bir enerji olup para mıknatısı olabileceğinden, paranın neşeyi takip ettiğinden, alma verme dengesinden ve daha bir çok kavramdan bahsediyorum.

Ayrıca meditasyon videolarıyla

Para ile ilgili bir çok olumsuz bilinçaltı kayıtlarını teker teker bulup an da değiştirip muhteşem bolluk bereket bilinçaltı yüklemeleri yapacağız.

Para mıknatısı olmanı sağlayan çalışmalar yapıp para ile ilgili sonsuz olasılıklara açılacağız.

21 gün boyunca bu setteki meditasyonları yaptığında yaşamında para ve bolluk bereket ile ilgili seni çok farklı bir konuma ve bilince taşımış olacağız ve bu video seti ömür boyu izleyebileceksin.

Mucizevi İlişki Meditasyon Video Seti

Mucizevi can artık tolerasyonlara girmeden alma verme dengene sahip çıkarak ve kendin olarak ilişkilerin içinde var olmak ister misin? Gel bu video set ile ilişkilere olan bağımlılığını muhteşem meditasyonlarla kıralım, belki de anne babanın kopyalayarak ilişki de var oluyorsun, buralara bakıp kopyalamaları bitirelim, ruh eşi yaratımı yapalım ve sürekli aynı sıkıntılı ilişkileri yaşamana neden olan bilinçaltı kayıtlarını tespit edip anda dönüştürelim. Ve tabi ki mucizevi bir ilişki istiyorsan önce kendine sevmen içinde sana muhteşem yüklemeler yapalım. Bu video setten sonra görekeceksin ki 21 gün içinde ilişlkilerle ilgili bambaşka bir bilince yükseleceksin.

Mucizevi can artık tolerasyonlara girmeden alma verme dengene sahip çıkarak ve kendin olarak ilişkilerin içinde var olmak ister misin?

Gel bu video set ile ilişkilere olan bağımlılığını muhteşem meditasyonlarla kıralım, belki de anne babanın kopyalayarak ilişki de var oluyorsun, buralara bakıp kopyalamaları bitirelim, ruh eşi yaratımı yapalım ve sürekli aynı sıkıntılı ilişkileri yaşamana neden olan bilinçaltı kayıtlarını tespit edip anda dönüştürelim.

Ve tabi ki mucizevi bir ilişki istiyorsan önce kendine sevmen içinde sana muhteşem yüklemeler yapalım.

Bu video setten sonra görekeceksin ki 21 gün içinde ilişlkilerle ilgili bambaşka bir bilince yükseleceksin ve bu video seti ömür boyu izleyebileceksin.

Mutluluk Meditasyon Video Seti

Mucizevi can çok kapsamlı GENİŞ içerikli bir MUTLULUK video setine hoş geldin.

Bu sette;

Neden mutlu değiliz?

Nasıl mutlu olabiliriz?

Nasıl yargısız yaşarız?

Nasıl şükür ve teşekkürle yaşarız?

Kendimizi nasıl sevebiliriz?

Mutsuz olduğumuz konular üzerinden mutluluğa nasıl açılabiliriz?

Hafifliği nasıl seçebilir ve fıtratımızı nasıl gerçekleştirebilir? gibi soruların cevaplarına bakacağız ve mutlu olmak için içinde mutluluk bilinçaltı yüklemeleri, objelere mutluluk yüklemeleri, geçmişi temizleyip mutluluğa açılma, üzerimize başkalarından aldığımız bize katkı olmayan duygu düşüncelerden özgürleşme, kendimizi sevme ve şükretme gibi muhteşem Meditasyonlarla hemen mutluluğa açılacağız. Bu video seti ömür boyu izleyebileceksin. Katkı olsun. Mucizeler aksın.

Negatif Enerji Temizliği Meditasyon Video Seti

Mucizevi can bu video set ile durup dururken neden enerjin düşüyor, neden kararsızlıklar yaşıyorsun ve korkuya kapılıyorsun bunları öğrenip enerjini günlük olarak temizleyip yükseltebileceksin. Meditasyonlarla üzerindeki, evindeki, alanındaki psikişik saldırıları, negatif enerjileri, göz ve nazarı temizleyeceğiz, herkesde bıraktığın ruh parçalarını geri alacağız ve sana hizmet etmeyen başkalarına ait duygu düşünce hislerden özgürleşeceğiz. Ayrıca takılarına ve evindeki objelere de sana iyi gelecek yüklemeler yapıp hafifleyeceğiz.

Artık kimse seni manipüle edemeyecek ve sen kendin enerji alanına hakim olabileceksin.Bu video seti ömür boyu izleyebileceksin. Katkı olsun. Mucizeler aksın.

Affetme Meditasyon Video Seti

Mucizevi can, birini affetmemek zehri kendin içip karşındakinin ölmesini beklemektir. Öfke, kırgınlık, kızgınlık, pişmanlık duyduğumuz kişiler istesekde istemesekde arka planda çok fazla enerjimizi emer. Bu yüzden hem yaşamımızda ilerleyemez hemde tekrar tekrar benzer kişileri çeker ve benzer olaylar yaşarız. İşte bu nedenle bu tip kişilerle nötr hale gelene kadar affedip bağ kesmek zorundayız. Bu video sette seninle bunu mucizevi şekilde deneyimleyeceğiz.

Ayrıca yapacağımız meditasyonlarla en başta kendimizi tüm deneyimlerimizle affedip, alıp kabul edip, yargılamayı bırakacağız ve sonra göreceksin bir mucize olacak, artık sen kendini alıp kabul ettiğin için herkesde seni alıp kabul edecek. Bu video seti ömür boyu izleyebileceksin. Katkı olsun. Mucizeler aksın.

Kilo Alma Meditasyon Video Seti

Mucizevi yeni bir bedene hazırmısın?Sağlıklı ve bilinçli bir şekilde kilo alman için hazırlanan mucizevi video sete hoşgeldin.

Artık kendisiyle bağlantıda olduğun hafif fit ve sağlıklı bir beden için sana ilham olacak ve yaşamına kolaylıkla katabileceğin muhteşem pratik araçlar hazırladık.

Ayrıca meditasyonlarla Hafif fit sağlıklı bedene sahip olmana engel olabilecek bir çok bilinçaltı kayıtlarını tespit edip an da dönüştüreceğiz ve üzerine Bilinçaltını hafif fit sağlıklı bir bedene programlayacağız. İçtiğin su için muhteşem kodlamalardan tut yiyeceklerini kutsama ve enerjisini temizleme çalışmalarını beraber deneyimleyeceğiz.

21 gün içinde göreceksin ki artık bedeninle bağlantıda olup sağlıkla ve bilinçle kilo alıp ideal BEDENİNE kavuşacaksın.Bu video seti ömür boyu izleyebileceksin.

Bunun için neler mümkün?