Kaderiniz Numerolojide Yazılı

Kaderiniz Numerolojide Yazılı

Mucizevi can selamlar,

16 yıl matematik öğretmenliği yaptım ve daha sonra bıraktım. Ama şimdi bu yazımla beraber matematik öğretmenliğine geri döneceğim. Neden? Çünkü size mucizevi pratik bir numerolojik analiz çalışması yaptıracağım. 

Numeroloji kadim, derya deniz bir öğretidir. Yaşamın sırrı matematiktir. Evrenin dili matematiktir. Her şey sayılarla ifade edilir. Sayıların harf karşılığı vardır, sayıların frekans ve titreşim karşılığı vardır. Onlar da bütün realitemizi belirler. 

Şimdi sizinle çok basit bir oyun oynayacağız. Bir kağıt ve kalem almanızı istiyorum. Size biraz matematik çalıştıracağım ama çok kısa, sadece toplama yapacağız. Pratik bir çalışma olacak hiç merak etmeyin. Çok iyi bir matematik öğretmeniydim, kolaylıkla size bu işlemleri yaptıracağım. Yapacağımız çalışmada size hayatınızdaki köklü dönüşüm yıllarınızı söyleyeceğim. Doğum tarihiniz üzerinden sihir yapacağız yani biraz. Hayatınızda hangi yıllarda, hangi yaşlarınızda içsel veya dışsal köklü dönüşümler olmuş veya olacak? Size şimdi bunu anlatacağım, çok eğlenceli değil mi? 

Kalemimizi, kağıdımızı aldık ve nüfus kağıdınızda yazan doğum tarihinizi gün, ay, yıl olarak önünüze yazın. Yanlış yazılmış da olsa fark etmez, çünkü nüfus kağıdımızda yazan neyse bizim enerji alanımıza etki ediyor ve boşuna yanlış yazılmadı. 

Örnek olarak benimki üzerinden gideceğiz. 29.04.1980. Siz de gün, ay, yıl olarak doğum tarihinizi yazdınız. Şimdi çok basit bir şey yapacaksınız. Önünüzde yazan bütün rakamları teker teker toplayın. Ben de topluyorum: 2+9+0+4+1+9+8+0= 33 

Yapmanızı istediğim şey şu: Artık doğum gününüzü, ayınızı boşverebilirsiniz. Sadece doğum yılınızı önünüze alın, rakamları topladığınızda çıkan sayıyı doğum yılınıza ekleyin. Örnek: Benimki 1980, çıkan sayı 33.

1980+33= 2013 

Siz de toplamayı yapın. Şu an önünüzde yazan, baktığınız o yılda kesinlikle köklü bir dönüşümünüz oldu. Yani benim 33 yaşımda, sizin de ilk çıkan iki basamaklı sayı neyse o yaşınızda, yani önünüzde yazan o yılda köklü bir dönüşümünüz oldu. Ya evlendiniz ya boşandınız ya işi bıraktınız ya battınız ya yeni bir şeye girdiniz ya da dışsal olarak bir şey gözükmüyorsa da içsel olarak muazzam bir dönüşümünüz oldu. 33 yaş da benim için içsel çok önemli bir dönüşüm yılıdır, yaşamımda alt üst olduğum kişisel gelişim sürecimin mecburen hızlandığı bir yıldır. 

Devam ediyoruz, 

Şimdi de önünüzde olan yılın rakamlarını toplayın. Yani benimki 2013. 2013’ün rakamlarını topluyorum. 2+0+1+3= 6. Siz de rakamları toplayarak, o rakamlar toplamını o yıla ekleyin. Yani 2013+6=2019 gibi. Şimdi önünüzde yazan yıl hangisiyse o yılda da muazzam bir dönüşümünüz oldu. İlk anda aklınıza gelmezse eğer üzerine biraz düşündüğünüzde mutlaka fark edeceksiniz. 

Evet, 2019 yılında ben 16 yıl yaptığım matematik öğretmenliğini bıraktım ve kişisel gelişim, koçluk, Access The Bars, Thetahealing, Jean Adrienne Arınma Sistemi gibi modalitelerin eğitmeni olup seminerler vermeyi net bir şekilde seçtim. Hayatımdaki köklü dönüşüm yıllarından biriydi. 

Sizin yaşamınızda acaba neler oldu? Bir bakın bakalım. Önünüzde çıkan yılda bir dönüşüm veya dönüşümler oldu. 

Şimdi devam ettirin. Yine o çıkan yılın rakamlarını toplarsanız ve o yıla eklerseniz başka bir köklü dönüşüm yılını bulacaksınız. Böyle böyle devam ediyor, bu şekilde süreç geleceğe de gidiyor. Gelecekle ilgili bir zaman çıktığında bu başınıza kötü bir şey gelecek demek değil. Bunlar içsel veya dışsal dönüşüm zamanları. Ayrıca her durumun bize hediyeleri vardır. Olumsuz gibi gördüğümüz şeyler bir süre sonra olumluya dönebilir. Tam tersi de olabilir. Her zaman her durum için söylerim,

 “Kime göre neye göre”

“Bu durumun bana hediyeleri nelerdir?”

Lütfen bu şekilde bakın. 

Peki bu nedir canlar, bu nasıl bir mucizedir? Bizim doğum tarihimizde yaşamımızın sırları gizli ve birçoğunuzda bu kolaylıkla görülüyor. Doğum tarihimizde şifrelerimiz gizli. Ben Online Mucize Workshop eğitimlerimizde küçük küçük numerolojik analizler yapıyorum katılımcılarımıza ve onlara da yapabilmeyi öğretiyorum. Bu çalışma numerolojinin anası olarak tabir edilen Florence Campbell’a ait. Kendisinin kitabı da var, edinebilirsiniz canlar. Numeroloji kadim ve derya deniz bir öğretidir. Biz burada küçük bir bölümden bahsettik daha ayrıntılarına girince bütün kaderimiz açığa çıkıyor. Sadece doğum tarihimizde bile neler gizli. Bakın şimdi bütün dönüşüm yıllarınız açığa çıktı. 

Evrenin sırrı şifrelerle, her yerde var. Belirli dillerle ve sembollerle bunu çözebiliyorsak bu demektir ki o zaman kaderimizi, sırrımızı, yaşamımızı görebiliriz ve çözebiliriz. İlahi planda hiç bir şeyin tesadüf olmadığını gördünüz mü? 

Herkese katkı olsun. 

HEY!

SEN BİR MUCİZESİN

Recep Özer

(Recep Özer Akademi Kurucusu) 

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya