Mucizevi Access Sorularıyla Tüm Yaşamınız Değişsin

Mucizevi Access Sorularıyla Tüm Yaşamınız Değişsin

Mucizevi can, bu yazımda mucizevi Access Consciousness (Bilince Erişim) öğretisinin mucizevi araçlarının birinden, videolarımda benden çok duyduğunuz, kendi yaşamımda da çok kullandığım bir araçtan, soru sormaktan bahsedeceğim. 

Access Consciousness öğretisi sorulara dayanır. ‘’Sorun bırakın, nasıllar sistemin işi. Nasıllar bizim işimiz değil, sınırlamayın.’’ der. Her zaman için sorun, bırakın, ne şekilde geleceğini tanımlamayın ve koşullamayın, o zaman yaşamınıza o soruların cevapları mutlaka gelecektir. Cevaplarla da ilgilenmeyin, her zaman ‘’Bundan daha iyi nasıl olur?, Başka neler mümkün?” diye sorun, sınırlamayın.

Sorup bırakabildiğiniz, “olmaz bu” diyerek iptal etmediğiniz “olsa da olur olmasa da olur” diyebildiğiniz her şey olur.

Soru sormak evrenimizi genişletir ve bizi sonsuz olasılıklar realitesine açar.

Sorular sorarken koşullamalara girmeyin, dikte etmeyin. Diyelim ki şu anki imkanınızla yeni bir ev alacak durumunuz yok. “Yeni bir ev için neler mümkün?” diye sorun bırakın. Bu ev için şu kadar para gerekir, ayda şu kadar biriktirirsem ancak şu kadar zamanda sahip olabilirim gibi koşullamalara girmeyin. Siz kendinizi sonsuz olasılıklar realitesine açınca o ev size her yerden, her türlü gelebilir ama bunun olması şu şartlara bağlı dediğinizde karara varmış, süreci katılaştırmış ve sonsuz olasılıklar realitesinin çalışmasına izin vermemiş olursunuz. İlahi sistem siz bir koşullamaya girip karara vardığınızda “Bu senin seçimin, nasıl istersen öyle olsun.’’ der.

Peki soru sorduktan sonra o konunun gerçekleşmesi için hiçbir şey yapmayıp hiçbir eyleme geçmeyecek miyiz? diye sorabilirsiniz. Yaşamınıza katmak istedikleriniz ile ilgili sorular sorduktan sonra bir taraftan sonsuz olasılıklar realitesi çalışmaya başlamışken, siz o konuyla ilgili içinizden gelen, size hafif gelen katkı olacağına inandığınız seçimleri, eylemleri yapabilirsiniz. Ama bunları zorunluluktan işleyerek yapmayın lütfen. Enerjiyi takip edin. 

Soru sormak şu anın şükranına varmamak değil. Şu an yaşadığım durumun ötesinde sonsuz varlık olarak daha iyi ve başka neler mümkün demek.

Eğer yaşamınızda soruda kalırsanız dönüştüremeyeceğiniz hiçbir şey yoktur.

Bunun için neler mümkün?

Hadi şimdi şu andan itibaren günlük yaşamınızın her alanında sorular sorun.

Zayıflamam için neler mümkün?

Bolluk bereket için neler mümkün?

Yeni araba için neler mümkün?

Yeni cep telefonu için neler mümkün?

Mucizevi bir ilişki için neler mümkün?

gibi her konuda sorular sorun. İsterseniz recepozerakademi Instagram sayfama bakıp oradaki günlük sorularımdan ilham alabilirsiniz. 

Soruların içinde yaşamımıza çok katkı olan bir soru var ki ondan bahsetmek istiyorum;

her durumda, yaşadığınız her ne olursa olsun, ‘’Bunun bana hediyeleri nelerdir?’’ diye sorarsanız hep o durumun hediyelerini alırsınız. Diyelim ki, olumsuz bir şey yaşıyorsunuz. O olumsuz gibi görülen şeyin içerisinde evhama düşüp, tüh tüh, vah vah demeye başladığımızda, o enerjiye girdiğimizde enerjimiz düşüyor, kendimizi kapatıyoruz, korku stres alanına giriyoruz. Korku stres alanına girdiğimizde auramızı onda bir, yirmide bir, çok yüksek oranlarda küçültüyoruz ve kapatıyoruz. Aura enerji alanımız ne kadar genişse o kadar enerji ile yaşamla birlik içinde oluruz ve ne kadar darsa enerjiler ve yaşam bizi yönetir ve o kadar birlikten koparız. Size önerim tüm hücrelerinize olumsuz komut vermek yerine, tamam şu an ben bir şey yaşıyorum, belki çok istediğim bir şey de değil, belki istemezdim böyle olmasını o da tamam ama bunun bana hediyeleri nelerdir? Burada görmem gereken ne var? Başka neler mümkün? Bunun bana hediyeleri, katkıları, mucizeleri nelerdir? gibi sorular sorduğunuzda böyle bir bakış açısına, enerji alanına geçtiğinizde, sonsuz olasılıklar evreni, sonsuz olasılıklar realitesi çalışıyor. Yani kendinizi kapatmak yerine, kısıtlamak yerine, soru sorduğunuz zaman canlar, kuantum dolanıklıkları oluyor, titreşimler rezonanslar aktif oluyor, muazzam bir şekilde sonsuz olasılıklar evrenine açılıyorsunuz. Orada her şey mümkün canlar. Bu soruyu her sorduğunuzda hakikaten hediyelerini, içinde bulunduğunuz durumun katkılarını göreceksiniz canlar. 

Hatta benim yaptığım gibi dilerseniz her güne ‘’Bugünün bana hediyeleri nelerdir?’’ diyerek başlarsanız yaşamınızda mucizeler açılır ve hediyeleri alırsınız.

Bu tatilin hediyeleri nelerdir?

Bu sohbetin hediyeleri nelerdir?

Bu eğitimin hediyeleri nelerdir?

Bu yazının hediyeleri nelerdir? gibi dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Şu an Corona sürecindeyiz, evlere kapandık. Evham yapmak yerine ‘’Tamam istemediğim bir durum gibi görünüyor ama şu an yaşıyorum, evham yapmak yerine şunu sormayı seçiyorum: Tamam bunun bana hediyeleri nelerdir? Bunun bana katkıları nelerdir?’’ dediğinizde mutlaka katkılarını, hediyelerini alırsınız. 

Bunu tanımlamayın canlar. Zihin hemen cevaba gidiyor. Hayır, cevaplar bizim işimiz değil. Cevap her zaman için sınırlamaktır. Cevap her zaman için koşullamaktır. Burasıyla bir işimiz yok. Sonsuz olasılıklar realitesine açılan kapı sorudur. ‘’Soru güçlendirir, yanıt daima güçsüzleştirir.’’ der Access Consciousness’ın kurucusu Gary Douglas. O yüzden her durumda sorular sorun canlar. Hatta bazı katılımcılarımız şu şekilde söylüyordu: Hocam her sorduğumda gerçekten hediye geldi. Gerçekten bana fiziksel olarak hediye ettiler. Ya ayakkabı hediyesi geldi, ya başka bir hediye geldi. Böyle şeyler de yaşayabilirsiniz, çünkü bu sonsuz olasılıklar realitesinde her şey mümkün. Sonlu olasılıklar evreninde, kendimizi kısıtladığımız evrende canlar, sınırlı olasılıklar mümkün. Niye? Çünkü biz bunu seçtiğimiz, biz buna inandığımız ve kendimizi öyle sınırladığımız için. 

Sen kendini hiçbir zaman sınırlama, sen sonsuz bir varlıksın. Access Consciousness hep bunu söylüyor. Hep soru sor, hep soru sor. Güzel bir durum mu yaşadın, bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün? Kötü bir durum mu yaşadın, bundan daha iyi nasıl olur? Bunun bana hediyeleri nelerdir? Görmem gereken ne var? Başka hangi sonsuz olasılıklar var? 

Sizi soru sormaya teşvik etmek istiyorum, çünkü yaşamımızda kısıtladığımız alanları açacak anahtar, sorulardır ve göreceksiniz, muazzam bir şekilde bunlar açılacak. Benim neler mümkün videolarım var. Her biri yüz binlerce izlendi. Çok şükür birsürü insan hayatına soruları kattı ve yaşamında mucizeler açılmaya başladı. Neler mümkünlerle ilgili videolarda öğrencilerimi de koymuştum, onları kobay yapmıştım, onların sorduğu soruları ve muazzam bir şekilde hayatlarında olanları da örnek göstermiştim ve birçok takipçim kullanmaya karar verdi. Kullananların çok şükür yaşamlarında mucizeler açılmaya başladı.

Neler mümkün videomun linki burada

https://youtu.be/8YRsPBJgvYg

Soruların şartı şu: Sor, bırak. Koşullama, dikte etme. Olması için şunlar şunlar lazım deme. Sen bir çekil aradan! Kendi önümüzden kendimizi çektiğimizde, yeryüzünün derinliklerine kadar bariyerleri indirdiğimizde enerjimiz genişliyor ve o sonsuz olasılıklar realitesinde her şey mümkün.

 Değiştirebileceğimiz tek insan var, o da kendimiz. Çünkü biz değişince dünya değişiyor. Mucizeler aksın, katkı olsun.

Hey! Sen bir mucizesin.

Recep Özer

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya