Thetahealing ve Mucizevi His Yüklemeleri

Thetahealing ve Mucizevi His Yüklemeleri

Mucizevi can, bu yazımda mucizevi Thetahealing tekniği ile birlikte his yüklemelerinden bahsedeceğiz. Düzenli olarak online verdiğim Thetahealing kurslarımızın içeriğindeki önemli bir bölümdür his yüklemeleri. His yüklemelerinin mantığı şudur: Biz bilmediğimiz bir hissi, deneyimlemediğimiz bir hissi, hücrelerimizde aktif olmayan bir hissi hayatımızda açığa çıkmış haliyle yaşayamayız. Biz sevilmenin nasıl bir his olduğunu bilmiyorsak, yaydığımız frekans bu yönde olmadığı için, yani sevilmeye dair bir frekans yaymadığımız için bunu deneyimleyemiyoruz veya tüm yaşamımız boyunca bunu deneyimlemek, öğrenmek için debelenip duruyoruz. Muhteşem haber şu ki; biz Thetahealing mucizevi tekniğiyle, “an” da her türlü hissi hücrelerimize tanıtabiliyoruz. Bu şu şekilde oluyor; bunu normal beyin dalgasında yapmıyoruz. Önce belirli ritüellerle Theta beyin dalgasına geçiyoruz, sonra yaradandan bu hissin yüklenmesini talep edip tanık olarak yapıyoruz. Tüm bunları belirli ritüellerle yapıyoruz. Seminerlerin içeriğinde bunları nasıl yapacağınızı size öğretiyoruz.

Bu yüklemeler “an” da oluyor. Yüklenip yüklenmediğini test etmek isterseniz bulunduğunuz yerde kuzeye dönüp kas testi yaparak görebilirsiniz.

Kas testi nedir? Ayağa kalkıp kuzeye doğru döndüğümüzde ve doğru bir şey söylediğimizde kaslar kasılır ve manyetik akıma tepki verir. Öne doğru gider, yalan söylediğinizde kendiliğinden geriye doğru gider. Hissi test etmek isterseniz bulunduğunuz yerde kuzeyi bulun, dizlerinizi bükmeden ayakta durun, her evet dediğinizde bedeninizin kendiliğinden öne doğru gittiğini deneyimleyeceksiniz. Bu aslında yalan testidir.

Kas testi konusunda bilginiz yoksa lütfen bu link ile videoyu açıp izleyin.

https://youtu.be/5WBigEj98EY


Kas testini Thetahealing eğitimlerimizde detaylıca anlatıyoruz.

Youtube'da ve Instagram'da birçok Thetahealing yüklemelerim var.

Her bir cümlenin sonunda evet dediğinizde veya yoruma evet yazdığınızda mucizevi bir şekilde o “an” da size bu hisler wifi kablosuz ağlarla birbirimize bağlı olduğumuz için yüklenir. His yüklemesinin ardından evet dediğinizde bilinçaltımız anlıyor ve bu his size yükleniyor. Bir kere bunu yüklediğimizde o his sizde aktif olur.

Peki Thetahealing his yüklemelerini ne sıklıkla yapmalıyız?

Belli bir zaman kalıbı yok. İçinizden aktığı kadar, içinizden geldiği kadar dinleyebilirsiniz, yapabilirsiniz. Eğer içinizden geçiyorsa, algınıza öyle geliyorsa, tekrar tekrar dinlemek ve yapmak istiyorsanız lütfen yapın.

Benim recepözerakademi instagram sayfamı takip ederseniz orada günlük his yüklemeleri olduğunu göreceksiniz.

Biz Thetahealing his yüklemeleri ile hücrelerimize, dnamıza, yaşamımızın her alanına her şey ile ilgili muazzam yüklemeler yapabiliyoruz. Belki bir ömür boyu hissetmek için uğraştığımız hisleri kolaylıkla “an” da öğrenebiliriz. Değerli olmak, yeterli olmak, sevilmek, sevmek, başarı, bolluk bereket, hafif, fit bir beden, sağlık, teslimiyet, huzur, neşe, ihtişam, kolaylık ve daha başka birsürü hisleri yükleyebiliriz.

Şunu hatırlayın ki; siz hücrelerinizde, enerji alanınızda, bilinçaltınızda hangi hislere sahipseniz o hislerin frekansından yayın yaptığınız için ona göre kişileri, olayları hayatınıza çekersiniz.Yani sizde değersizlik hissi aktifse yaşamınızda da size kendinizi değersiz hissettirecek kişileri ve olayları çekersiniz. Siz değerli olma hissini aktif ettikçe yaşamınız değişir. Temel mantık budur.

Şöyle bir soruda aklınıza gelebilir; "Bu yaptığımız yüklemeler geri gider mi? Ne kadar kalıcı?"

Bunun da sabit bir zamanı yoktur. Bilin ki o his “an” da size yüklenir ve tazelenmesini istediğiniz zaman tazeleyebilirsiniz.

His yüklemelerini yaşamınızın her alanına, tüm hücrelerinize, tüm inanç seviyelerinize yaparız ve bu şekilde kolaylıkla yaşamınızda açığa çıkar.

Thetahealing seminerlerim hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen web sitemi ziyaret edin.


https://www.recepozerakademi.com/


Katkı olsun, mucizeler aksın.

Recep Özer

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya