Her Hücrenin Ruhu Vardır

Her Hücrenin Ruhu Vardır

Mucizevi can bu yazımda eğitimini verdiğim Jean Adrienne Arınma Sistemi'nin içeriklerinde olan mucizevi konulardan bahsetmek istiyorum. Eğitmeni olduğum bu mucizevi öğretinin içeriği gerçekten muazzam. Ruhsal alanda bize birçok farklı bakış açısı ve enerjetik alanlar kazandırıyor. Epifiz-hipofiz aktivasyonları içeriyor. Bu, bizim durugörümüzün, durusezimizin açılması anlamına geliyor. Bizim daha çok kaynakla bağlanmamız anlamına geliyor ve bu aktivasyonlarla beraber bunu deneyimliyorsunuz. Biz kaynağa ne kadar bağlıysak yaşamımızda o kadar rahat hareket ediyoruz. Kendimizi güvende hissediyoruz. Alandan bilgi çekebiliyoruz. Kararlarımızı bize katkı olacak şekilde ve güçlü olacak şekilde alabiliyoruz. Kaynakla bağlantımız ne kadar kopuksa o kadar yalnız hissediyoruz, o kadar teyit ve onay istiyoruz, sürüden ayrılmamam, herkesin yaptığını yapmam lazım, bunu yaparsam yanlış, bunu yaparsam doğru, bunu yaparsam yargılanırım veya elalem ne der gibi alanlara giriyoruz ve kendimizi yargılıyoruz. O yüzden kaynakla bağlanabilme anlamında Jean Adrienne Arınma Sistemi çok katkı bir öğretidir. Siz sistemin içindeki uygulamaları yaptığınızda, dosyalarda bir bir açığa çıkan bilgilerin hayretine düştükçe, ne kadar güzel ve güçlü bir alandan bu dosyaların yazıldığını görüyorsunuz, teyit ediyorsunuz ve daha çok inanmaya başlıyorsunuz. Kuantum alana kendinizi teslim ettiğinizde o alan size güçlü bir şekilde açılıyor. Kimseye ihtiyaç duymadan, ki benim tüm verdiğim eğitimler siz kimseye ihtiyaç duymadan, kendiniz olarak ilerleyebilin diyedir, enerji alanınızı temizleyebiliyorsunuz. Jean Adrienne Arınma Sistemi seanslarında enerji alanınızda negatif enerjiler varsa ortaya çıkıyor ve arındırma yöntemleri ile arındırılıyor. Peki hangi alandan arındırıyor?

Güvenli alandan. Peki nedir güvenli alan? Yaradan’a teslimiyet alanı. Biz Jean Adrienne Arınma Sisteminde tüm çalışmaların başında teslimiyete geçiyoruz. Ritüelimiz var ve bu ritüelin içerisinde Yaradan’a, kaynağa, (Allahım diyebilirsiniz, Yaradanım diyebilirsiniz, varolan her şeyin yaratıcısı diyebilirsiniz, içinizden nasıl akıyorsa) bağlantıya geçerek teslimiyete geçiyoruz, o güvenli alana geçiyoruz. Diğer öğretilerde belki duymadığınız bir kavramdır, bu sistemde ben de ilk defa duymuştum, omurgamızın ön yüzünde ilahi hattımız var. Ona bağlanıyoruz ve bütün enerjimizi oraya topluyoruz. Sağda, solda, etrafta, her yerde bıraktığımız moleküllerimiz, parçalarımız ve ruh parçalarımızı geri çekip, gücümüzü, kudretimizi tekrar ilahi hattımıza toparlıyoruz. Bütün seanslara bu şekilde başlıyoruz. Güzel güzel niyetlerimizi koyuyoruz. Bu yaşamda niyetlerimiz neyse onun sonucunu yaşıyoruz. Neyin dönüşümünü seçiyorsak niyetlerimizi koyuyoruz ve bütün seanslara bu şekilde başlıyoruz. 

Eğitimin içeriğinde epifiz-hipofiz aktivasyonları yapıyorken bedenimizin salgıladığı ''mana'' denilen hormon bütün salgı sistemimizi, vagus sinirimizi, hipotalamusu, amigdalayı uyarıp, güvende hissettiriyor.

Jean Adrienne Arınma Sistemi holografik evren kavramını anlatıyor. Eğitimde bir kitabımız var, bu kitabın içeriğinde, bundan bahsediyoruz. Benim de kendi yazdığım ‘’Hey! Sen Bir Mucizesin’’ kitabı da holografik evren kavramıyla başlıyor. Holografik evren dediğimiz, her parçada bütünün bilgisi var demektir. Buna hologram deniyor. Yani hologram dediğimiz, 3 boyutlu lazerle yapılan bir görsel. Diyelim ki araba hologramı var, siz arabanın lastiğini koparıyorsunuz ve bakıyorsunuz. Normalde lastik görmeniz gereken yerde arabanın tamamını görüyorsunuz. Tamponunu koparıyorsunuz, bakıyorsunuz, sadece tampon görmeniz gerekirken arabanın tamamını görüyorsunuz. Her parçada bütünün bilgisini görüyorsunuz. Hz. Muhammed’in dediği gibi "Zerre küllün aynasıdır." 

"Bir kum tanesinin sırrını çözersek bütün evrenin sırrını çözmüş oluruz."

Einstein 

Yani bizim her parçamızda, her molekülümüzde, her fotonumuzda, her ışığımızda, ki özümüz ışık, bütünün bilgisi vardır canlar. O zaman sizin bir ruhunuz varsa, ki hepimizin ruhu var, o zaman her hücrenizin de ruhu vardır. O zaman her parçanızın da ruhu vardır. Çünkü holografik evrendeyiz. Bu öğreti bu kavramlar üzerine bir şeyler koyarak bizi deneyimlerde bulunduruyor. Mesela "beden devası" kavramını burada duymuştum ben. Bizim bir ruhumuz olduğu gibi bedenin de ruhu var. Buna da beden devası deniyor bu sistemde. Bedenin taşıyıcı kabı, bedenin ruhu, enerjetik alanı gibi algılanabilir. Bizim ilahi hattımız varsa o zaman beden devamızın da ilahi hattı var. O da omurgamızın içinde. Ayrıca bu öğretide enerjetik alanlar kavramı var. Yani enerji alanı, kuantum alan dediğimizin biraz daha ayrıntılandırılmış hali olan alanlarla burada çalışılıyor. Alanda çalışmalar yapıyoruz. 

Kuantum alanda, enerjetik alanlarda aynı anda sonsuz aktarım vardır. Sonsuz yere ulaşım vardır. Yani siz aynı anda geçmişe de gidebilirsiniz, geleceğe de gidebilirsiniz, her yere gidip bilgi alabilirsiniz ve değişim dönüşüm de yapabilirsiniz. Buna biz alan çalışmaları diyoruz. Benim yaptığım tüm eğitimler ve çalışmalar alan çalışmaları canlar. Kuantum alan, enerjetik alan çalışmaları canlar. Bu yüzden her şey mümkün!

Değiştirebileceğin tek kişi var o da sensin, sen değişince dünya değişir!

Recep Özer

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya