Online Mucize Resetleme Workshoplarımız

Online Mucize Resetleme Workshoplarımız

Mucizevi canlar, bu yazımda size 2017 yılından beri yapmaktan çok keyif aldığım 4 haftalık dijital dönüşüm kampından bahsedeceğim. Online Mucize Resetleme Workshop 4 hafta sürüyor ve 4 hafta boyunca sizinle mucizemize açılmak için dijital bir kamp yapıyoruz. Aslında beraber yol arkadaşlığı yapıyoruz. Çok eğleniyoruz, çok keyifli çalışmalar yapıyoruz.

Online Mucize Resetleme Workshop’un içeriğinde muhteşem uygulamalar, prosesler, enerji çalışmaları, ödevler, şükürler, birçok çeşitli meditasyonlar oluyor. Enerjitik alanınızda temizlikler, arınmalar, bilinçaltı yüklemeleri yapıyoruz. Yaşamınızda tıkandığınız her alan için; para, ilişki, bedeniniz, kendiniz olmak, çocuklarınızla bağlantınız, ailenizle bağlantınız, her ne varsa bunlara dair muhteşem dönüşüm çalışmaları yapıyoruz.

Genel bakış açımız şu; yaşadığınız olumlu, olumsuz her şey sizin iç dünyanızla, bilinçaltınızla bağlantılıdır. Siz değişin, dünya değişsin. Siz değişin, etraf değişsin. Bu yüzden de diyoruz ki; önce biz kendimizi dönüştürelim, sonra realitemiz değişsin.

Nasıl mı?

Nasıllar yaradanın işi!

Nasıllar ilahi sistemin işi!

Biz kendimizi arındırmak ve dönüştürmekten sorumluyuz.

Peki bu dönüşümü nasıl yapacağız? Egomuz var, 24 saat çalışıyor biz dönüşmeyelim, değişmeyelim ve hep aynı alanda, hep aynı kutularda kalalım diye. İşte biz de bu kampta kararlı bir şekilde egomuzu aradan çekebilmek, kendi önümüzden kendimizi çekebilmek ve sonsuz kaynağın bizden akması için çalışıyoruz. Günlük çalışmalar yapıyoruz. Yaşamımızdaki o dönüşümün kararlı alanına geçiyor, birbirimize yargısız alan tutuyoruz.

Dört hafta boyunca haftada bir akşam 20.00 ile 00.00 arasında, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınız ile Zoom üzerinden görüşüyoruz. Videolarımız kayıt oluyor, o akşam katılsanız da katılamasanız da web sitemiz üzerinden tekrardan izleyebiliyorsunuz ve eğitim boyunca da bu imkana sahip oluyorsunuz. Workshop boyunca yaptığımız meditasyonları, başlıklarıyla beraber web sitemize yüklüyoruz ve programımız dahilinde izlemeniz gereken videoları günlük izleyebiliyorsunuz.

4 hafta süresince bana özelden de ulaşabiliyorsunuz ve workshopun bitiminde uluslararası onaylı sertifika veriyoruz. Sertifikanızı hem dijital ortamdan, hem de kargo ile adresinize yolluyoruz. Ayrıca kargomuzda hediyelerimiz oluyor, alın kabul edin. İçine bolluk bereket, sevgi, şükran enerjileri yüklediğim Recep Özer Akademi- Sen Değişince Dünya Değişir kupa ve kalemimizi de size keyifle, neşe ile ve ihtişamla hediye ediyoruz. Yurtdışında yaşıyorsanız vereceğiniz Türkiye adresinize kargonuzu yolluyoruz.

Online Mucize Resetleme Workshop kendimiz olma yolculuğunda benim çok keyif aldığım muhteşem bir alandır.

Her workshop ile beraber içerik değişebilse de ana hatlarıyla içerikte yaptığımız çalışmalardan bazıları;

- Affetme, bağ kesme çalışmaları,

- Jean Adrienne grup seansı,

- Zümrüdü Anka enerjisi,

- Kendimizle, gölge yanlarımızla yüzleşme çalışmaları,

- Şükür çalışmaları,

- Vizyonlamalar,

- Theta beyin dalgasında çalışmalar,

- Numerolojik analizler,

- Para, ilişki, zayıflama, kilo alma, beden ile ilgili bilinçaltı dönüşüm çalışmaları,

- Bilinçaltı kodlarımızı dönüştürme çalışmaları,

- Çakra aktivasyonları,

- Nefes çalışmaları

Ve daha birçok mucizevi çalışma yapıyoruz. Ayrıca her workshopumuzda grubun enerjisine ve ihtiyaçlarına göre yeni yeni çalışmalar da açığa çıkıyor.

Canlar biz bu kamplarda beraber yolculuk yapıyoruz. Sizinle birlikte kendimiz olma yolculuğumuzda adımlar atıyoruz. Kendimizi bilme, Yunus Emre’nin dediği gibi ‘’Bu dünyadaki en uzun yolculuk kendinden kendine yaptığın yolculuk ve ne arıyorsan dön de kendinde ara.’’ mottosuyla kendi üzerimizde muhteşem çalışmalar yapıyoruz. Biliyoruz ki biz değişince dünya değişir!

“Dünyayı değiştirmek isteyen önce kendini değiştirsin"

Sokrates

Bu kampları her ay düzenli olarak yapıyoruz. Dilediğiniz herhangi bir ayda siz de katılabilirsiniz ve beraber birbirimize katkı olabiliriz.

Bunun için neler mümkün?

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Sosyal Medya