Jean Adrienne Arınma Sistemi 1. Aşama

Jean Adrienne Arınma Sistemi 1. Aşama

Mucizevi canlar,

Size bu yazımda çok yeni başladığım bir seminerden bahsedeceğim. Jean Adrienne Arınma Sistemi’nin çok yeni eğitmeni oldum. Eğitmen olmak için gereken süreci tamamladım ve bekledim. Yaklaşık 1 yıl önce bu semineri hayatıma katmıştım. Bu semineri aldıktan sonra muazzam hoşuma gitti. Bütün işleyişin, sistemin her anlamda çok katkı olduğunu gördüm. Çok çabuk dönüşüm alanı açabilen, çok pratik, herkesin kolayca uygulayabileceği bir alan olduğunun farkına vardım. Seminer aldıktan sonra eğitmenlik semineri için gereken süreyi de tamamladım. Son olarak, kurucu Jean Adrienne’dan da semineri alarak bu semineri açmayı bekliyordum. 

Peki bu seminer nedir, sistem ne işe yarar, nasıl çalışır, katkıları nelerdir?
Kurucusu Jean Adrienne’a gelen bir enerji ve seminer alanı diyebiliriz. Bu enerji geldiğinde ve bu alan açıldıktan sonra belirli dosyalar açığa çıkmış. Jean Adrienne’nin farkındalıkları ve açılımlarıyla beraber bir kitap yazılmış. Bu kitabın içeriğinde, bizim tüm yaşamımızdaki sıkıntılarımızın kaynağı olacak enerjetik alanda ve fiziksel alanda, aklınıza gelebilecek her şey hakkında (ailenizle ilgili, ruhsal boyutta) her türlü kaynak mevcut. Birsürü dosyadan oluşan bu kitapta yaşamımızdaki sorunların kökenleri olan tüm kaynaklar mevcut. Biz seminerimizde bu kitabı çalışıyoruz, bu kitaptan nasıl faydalanmanız gerektiğini size gösteriyoruz. Bu kitapta, kaynakların yaşamımızda oluşturduğu olgular, ruhumuzun verdiği tepkiler, daraldığımız, takıldığımız alanlar, hem ruhsal, hem de enerjetik alanda her şey mevcut. Bu öğreti, kutsal geometri ve ışık diliyle yazılmış bir öğreti, yani üst boyuttan ve frekanstan yazılan bir enerji. Bunu seminerin içeriğinde veya seansların, çalışmaların içeriğinde birebir deneyimleyerek anlıyoruz. Bu dosyalarda sorunlarımızın kaynakları dışında, sorunlarımızı arındırma yöntemleri de mevcut. Bunun yanında, bazı seanslar ve çalışmaların sonunda bazı ev ödevleri de ortaya çıkabilmekte. Günlük olarak yapılması gerekenler önerilmekte. En sonunda da hediyeler, kutsamalar (durugörünün açılması, zihnin dinginleşmesi gibi) bulunmakta. Hepsi bu dosyaların içerisinde çıkmaktadır. Bu seminerin içeriğinde epifiz ve hipofiz aktivasyonları yapılmaktadır. Sistemin nasıl bulunduğu, nasıl işe yaradığı ve nasıl uygulandığı, bu dosyaların kullanımı size kolaylıkla anlatılmaktadır. 

Sistem nasıl çalışır?
Siz seminerde bu dosyaları kullanmayı öğrendikten sonra, seminerin içeriğinde hemen uygulamalar yapmaya başlıyorsunuz. İlk olarak ben tüm katılımcılara uygulamalar yapmaktayım, daha sonra sırayı size bırakıyorum. Bu kitapçığı kullanabilmeyi size çok kolay bir şekilde öğretiyorum. Benim daha önceki uygulamalarımda yaptığım kas testinden bağımsız olarak başka bir kas testimiz mevcut. Baş parmak ve işaret parmağımızla yaptığımız, seminerin içeriğinde aktif edeceğimiz bir test söz konusudur. Örnek olarak; biz soru sorup evet cevabı verdiğimizde parmaklarımız kendiliğinden açılmakta, hayır dediğimizde açılmamakta gibi. Online seminerde sizde aktif edeceğimiz bir alan ile gerçekleşmektedir. Bu kas testi ile siz dosyaları önünüze açıyorsunuz ve niyet koyuyorsunuz. Hangi konuyu dönüştürmek istiyorsanız (para, ilişki, bedeniniz, travmalarınız vb.) ya da hiçbir konunuz yoksa yaşamınızda daha çok yükselebilmenize engel olan şeyler için niyetler koyuyorsunuz. Dosyaları önünüze açtığınızda sistem, enerji sizi yönlendiriyor. Bu enerji; Yaradan’a bağlanma, Yaradan’ın korunaklı ve güvenli alanından, aynı zamanda yüksek benlik alanından (kaynağa bağlandığımız alan), kuantum alandan açılan enerjilerdir. Siz sadece niyetinizi koyuyorsunuz ve dosyaları uygulamaya başlıyorsunuz. Dosyaları nasıl uygulayacağınızın yöntemlerini seminer sırasında kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Bu uygulama yöntemini bir kere öğrendikten sonra pratik bir şekilde dizayn ediyorsunuz. Bu uygulamada; kişinin bir şey anlatmasına gerek kalmadan, kökenler, kaynaklar, dönüşüm metotları kendiliğinden ortaya çıkmaya başlıyor. Kaynak, atalarımızdan geliyorsa aynı şekilde açığa çıkmaya başlıyor. En önemli yanı ise, hangi atamız olduğunu (anne tarafı mı, baba tarafı mı?), ne zaman ortaya çıktığını, ne zaman yaşadığını vb. bulabilmekteyiz. Size dışarıdan gelen aktarımlar kim tarafından gelmiş, dünyanın neresinde yaşayan bir insan ya da enerji tarafından gelmiş, milattan önce mi, milattan sonra mı gelmiş, en ince ayrıntısına kadar dosyalarla açığa çıkmaktadır. 

Kaynaklar nasıl ortaya çıkar?
Kuantum alanda, kolektif bilinçte her şey kayıtlıdır. Bu kutsal geometri ve ışık dili üzerinden dosyalara ulaşılmaktadır. Kendimizi açıyoruz ve Yaradan’a niyette bulunuyoruz. Açılan enerji ile önümüzde olan dosyalar teker teker açılmaktadır. Güzel niyetimizle ve Yaradan’a bağlanma alanından gittiğimizde, teslimiyete geçtiğimizde çözülüm olmaktadır. Çözülüm olmuyorsa ve seansın devamına ihtiyacımız varsa o da dosyada çıkmakta ve yapmamız gerekenler bize söylenmektedir. Konuya göre ve kişinin dönüşümü seçmesine göre değişmektedir. Bu şekilde dosyalarla birlikte her şey bulunabilmektedir. Bu yapıldıkça durugörü ve durusezi açılmaktadır. Çünkü her kayıt bulunduğunda üçüncü gözümüze üç kere tıklamaktayız. Yani “Seni buldum, sobeledim ve dönüştürdüm.” demiş olmaktayız. Bu şekilde hem duru görü, duru sezi açılmakta, hem enerjimiz genişlemekte, hem de sıkıntılarımızın, takıldığımız alanların kökenlerini ruhsal, enerjetik ve bu yaşam kayıtlarıyla beraber hepsini kapsayacak şekilde sonsuz varlık alanından tek tek tespit ederek, her bir seansta dönüştürerek çözülüm alanlarına geçilmektedir. Bu yüzden bu kadar muazzam ve katkı bir enerjidir. 

Benim bugüne kadar yaptığım çalışmaların tamamına yakınında çözülmeler oldu. Kişi çözülüm için geldiğinde sadece takıldığı bir alanı söyler, başka hiçbir şey söylemez ve ben dosyaları önüme açarak kaynakları tek tek kişiye anlatırım. Biz sadece bu bilgilere erişebilmenin dosyalarına, yöntemine sahibiz. Kendimizi güzel ve temiz niyetlerimizle bu alana açarız. Hadi sen de dönüşüme kendini aç, gel beraber dönüşelim! 

Benim hayatımdaki misyonlarımdan biri, kendimi açtığım öğretilerle sizi buluşturmak. Siz de kolaylıkla hayatınızı dönüştürün diye. Her alanda uygulayabilirsiniz, her alanda yaşamınıza katabilirsiniz. Bitiminde kurucu tarafından bize gönderilen uluslararası onaylı sertifika vermekteyiz. Kargomuzla seminer kitabını, içine enerji yüklemesi yaptığım Recep Özer Akademi Sen Değişince Dünyan Değişir kupamızı ve hayatınızda güzel alanlar açılması için enerji yüklemesi yaptığım kalemimizi de size hediye ediyoruz. Eğer yurtdışında yaşıyorsanız, vereceğiniz Türkiye adresinize kargo yapıyoruz.

2 gün boyunca sabah 10.00, akşam 18.00’a kadar çalışmamızı yapmaktayız. Daha sonrasında iletişimimiz kesilmeyecek, kurulacak grubumuz aktif kalacak ve takıldığınız yerlerde bana sorabileceksiniz. Etkileşimimiz her zaman devam edecek. Aynı şekilde kurucuya da her zaman ulaşabileceksiniz. Ona mail atarak ulaşabilirsiniz, size elinden geldiği kadarıyla geri dönüş yapacaktır.

Güzel bir enerji, hafif bir enerji. Size çok katkı olacak bir enerji. Şimdiden katkı olsun. Bu seminere www.recepozerakademi.com üzerinden kolaylıkla kayıt olabilirsiniz veya 0516 160 71 60 telefon numaramızdan asistanıma ulaşabilirsiniz.

Katkı olsun. Mucizeler aksın.

Hey! Sen bir mucizesin.

Recep ÖZER

Paylaş:

Yazılarda Ara

Kimdir?

Recep Özer

Recep Özer

"Ne yaşıyorsan sorumlusu sensin. İç dünyanda neye inanıyorsan dış dünyada da sonuçlarını yaşıyorsun. İnançlarına inebilir ve değiştirebilirsen hayatın da değişir"

Çok Okunanlar

Sosyal Medya