ACCESS FACELIFT
Line
Recep Özer Akademi

ACCESS FACELIFT

Line


*Access facelift eğitimi , Access consciousness (Bilince erişim) öğretisinin içeriğindeki eğitimlerden biridir.

*Access facelift, diğer adıyla Enerjik Yüz Gerdirme, yüzü ve bedeni gençleştirmek, yüzdeki ve tüm vücuttaki yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek için harika bir yoldur.

*Yüzünüze ve bedeninize uygulanan nazik yatıştırıcı dokunuşlar, vücudunuzu yeniden canlandırmak ve gençleşmek için hücrelerde çalışır.

*Bir Access Facelift'i alırken, vücuda ve yüze birçok farklı enerji uygulanır ve neyin serbest bırakılabileceğini keşfetmek için birçok olasılık vardır. Ya bedeninizle ilgili yargıladığınız her şeyi dağıtsaydınız bu neye benzerdi?

*Access Enerjik FaceliftTM bedenimize kilitlenen birçok sınırlandırıcı enerjiyi ve yargıları hareket ettirme ve dönüştürme şansını verir. Tramvalarımız bedende kayıtlıdır ve Access facelift bedenimizdeki tramvaları temizlemek içinde mucizevi bir yoldur.

*Access facelift bedenimizle daha fazla bağlantıya geçmemizi sağlar ve daha hafif bir bedene sahip olmak içinde çok etkilidir.

*Access facelift uygulaması sırasında 29 tane mucizevi enerji bedende çalıştırılır ve mucizevi açılımların olasılığı başlar.

*Bedeninizle bağlantı kurma şeklinizi değiştirdiğinizde tüm yaşamınızla bağlantı kurma şekliniz değişir.

*Gary douglas

*Access facelift uluslararası onaylı uygulayıcılık eğitimi bir tam günlük bir eğitimdir. Bir günlük eğitimde hem kendinize hem başkalarına access facelift uygulayabilmeyi öğrenirsiniz. Eğitimle ilgili kitapçık ve dökümanlar size verilir. Kurucular Gary douglas ve Dr dain heer’ ın facelift uygulama videosu izlenir.

*Eğitimin bitiminde size uluslararası onaylı access facelift uygulayıcılık sertifikası takdim edilir ve artık uygulayıcı olursunuz.

*Hayatımızda tıkandığımız bir çok alanın anahtarları bedenimizdedir. Biz kilidiz bedenimiz anahtar bütün kilitler açıl!

Aşağıda Bulunan Satın Al Butonu ile kolaylıkla ve güvenle eğitimi satın alabilirsiniz. Ödeme İşlemi gerçekleştirildiğinde Asistanım sizlere Ulaşacaktır.

Mucize Geri Bildirimler

Line

Recep Özer Akademi

Geri Bildirimler

Recep Özer Akademi

Mucizevi Geri Bildirimler

Quote Symbol

Bugün çok güzel şeyler deneyimledim. Herkesin bunu deneyimlemesini istiyorum. Recep Özer hocamızı gönül rahatlığıyla kesinlikle tavsiye ediyorum. İmkansızlıklar içinde geldim, imkanlar içinde dönüyorum. Yeniden doğduk. Kendimdeki mucizeyi keşfettiğimden beri birçok videoyu izlemeye başlamıştım. Bu enerjinin farkına vardığım için çok mutluyum, kendimi çok şanslı hissediyorum.

Mucizevi Geri Bildirimler

Recep Özer Akademi

Sizi bilgilendirelim